Технологія Java дозволяє налагодити процес взаємодії між багатьма програмними компонентами. Як окремий мова програмування Java використовується для написання різних програм, скриптів і іншого виду для подальшої їх інтеграції в ОС, а також браузерні програми.

У деяких комп’ютерних іграх також використовується Java. Для того щоб ваш ПК, на якому встановлена 32-х бітна версія Windows, повноцінно функціонував з вищезазначеним софтом, необхідно завантажити джава 32 біт, а згодом і інсталювати згадану програмну середу на свій комп’ютер. Інакше навряд чи вам, шановний користувач, вдасться уникнути різних системних помилок і оптимального функціонування вашої ОС.

Звідки можна скачати 32-х бітну Java?

Виключно з офіційного сайту розробника і це єдино правильне рішення. Не варто ризикувати, завантажуючи дану програмну середовище зі сторонній і маловідомий інтернет ресурсів. Оскільки у кращому випадку, ви станете володарем некоректно працюючого софту. Найгірший варіант може (повірте, так воно і буде!) стати причиною виникнення низки системних конфліктів і навіть може сприяти, так званого, ефекту «крах операційної системи». Безумовно, не розумно піддавати свій комп’ютер невиправданим ризикам, тим більше, що java можна скачати самим, що не наїсти, безпечним методом, причому абсолютно безкоштовно безпосередньо з сайту розробника.

  • Перейдіть по цьому посиланню і натисніть кнопку «Завантажити Java безкоштовно», після чого ви будете перенаправлені на головну сторінку сервісу, де також необхідно активувати кнопку «Погодитися і почати безкоштовну завантаження».

  • В залежності від швидкості вашого інтернет з’єднання, процес завантаження може дещо затягнутися. Тому терпляче чекайте завершення інсталяційного процесу.

  • Після того, як на екрані монітора з’явиться повідомлення про завершення процесу інсталяції — перезавантажте браузер.

Варто відзначити, що в деяких ситуаціях, перш ніж встановлювати програмний пакет Java, слід перевірити актуальність поточної версії джава. Як це зробити, читаємо далі.

  • Перейдіть за посиланням на сторінку завантаження допоміжного тестуючого.

  • Активуйте кнопку «Я приймаю умови і хочу продовжити».
  • Запустіть перевірочну утиліту.

Якщо на вашому комп’ютері встановлена застаріла версія програмного пакету Java, то це ЗА засіб зробить найбільш коректний процес деінсталяції. Якщо ж все в порядку, на екран буде виведено відповідне повідомлення.