Скачати hola і не в чому собі не відмовляти: як обійти інтернет заборони?

Скачати hola і не в чому собі не відмовляти: як обійти інтернет заборони?

У сучасному суспільстві стало вважатися нормою нав’язування власних умовиводів щодо глобального питання «Що таке добре і що таке погано…». Сьогодні пересічний користувач спостерігає картину «модного інтернет заборони»: регіональний (і навіть національні інтернет провайдери) за натхненням сильних світу цього запросто обрізають, як їм здається, зайві нитки Всесвітньої павутини. В результаті більшість з нас, звичайних користувачів, які часто стикаються з якоїсь інтернет обмеженістю… Втім, якщо завантажити HOLA і встановити це розширення в середу свого браузера — всі межі «цифровий цензури» будуть стерті. Однак про все детальніше з матеріалу нижче.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Хитрість заради правди: HOLA змінює IP адреса
 • 2 Усього кілька кліків і шлях відкрито!
 • 3 Кілька слів про процес взаємодії з VPN-Hola
 • 4 На завершення: встановити Hola на мобільний девайс

Хитрість заради правди: HOLA змінює IP адреса

Так, це істина, освітлюване розширення на програмному рівні здійснює підміну дійсного IP адреси, що в кінцевому підсумку і дозволяє користувачеві досягти мети — зайти на ресурс, який блокується оператором, або закритий для «регіональних» учасників мережі. Причому використовуваний програмою VPN сервіс абсолютно безкоштовний. Hola має ще один великий плюс: весь процес зняття обмежень з трафіку відбувається на автоматичному рівні. Вам не потрібно вносити специфічні параметри в роботу програми або що-небудь змінити.

Усього кілька кліків і шлях відкрито!

Отже, на прикладі браузера Google Chrome, давайте розглянемо практичний приклад, як і що слід зробити, для того щоб простори інтернету так і залишалися безмежними:

 • Викличте первинне меню налаштувань вашого браузера (значок у вигляді трьох горизонтальних смуг, у правому куті браузера).

Скачати hola і не в чому собі не відмовляти: як обійти інтернет заборони?

 • Виберете однойменний пункт контекстного списку.
 • Тепер перейдіть в розділ «Розширення».
 • Опустіться в самий низ представленого списку, перейдіть до посилання «Ще розширення».
 • В пошуковому полі інтернет магазину Google, введіть «hola».

Скачати hola і не в чому собі не відмовляти: як обійти інтернет заборони?

 • Далі, виберете розширення “ «Unlimited Free VPN-Hola», тобто, натисніть на кнопку « встановити».

Після того як ви підтвердите свою згоду на установку освітлюваного софта в середу свого браузера, вам залишиться лише одне — активувати значок у вигляді «веселого вогника», який буде відображатися в правому (лівому) куті Google Chrome (панель активних розширень).

Декілька слів про процес взаємодії з VPN-Hola

Припустимо, розпочата спроба відкрити який-небудь сайт не увінчалася успіхом:

 • Зробіть один клік по вже знайомій вам іконці.

Скачати hola і не в чому собі не відмовляти: як обійти інтернет заборони?

 • Вниз спливаючому меню задійте прапор тієї країни, яка, як вам здається не підпадає під обмежувальні рамки контролюючого провайдера.

Після такої простої маніпуляції знову спробуйте зайти на вас цікавить ресурс. У спливаючому вікні Hola проблематичную ситуацію з не завантажуються сайтом можна вирішити одним натисканням кнопки «Ні, виправте…». Ви будете приємно здивовані, але все дійсно спрацює — «цифровий завіса впаде»!

На завершення: встановити Hola на мобільний девайс

Після того як ви спробуєте даний сервіс в дії, всі проблеми з нав’язаними кимось інтернет обмеженістю будуть зняті з порядку денного. Для власників мобільних Android апаратів також існує можливість «обійти інтернет обмеження» — потрібно лише завантажити hola для свого смартфона або планшета (можна звідси). Самостійний варіант: необхідно зайти зі свого пристрою на сервіс «Google Play» і натиснути кілька кнопок. Вдалих обходів вам і безмежного інтернет трафіку!