На жаль, в останніх версіях майкрософтовской ОС додаток «Windows Movie Maker» просто відсутній. Однак до щастя всіх тих, хто звик і не бажає переходити на інший редактор відео, а також залишається вірним своїм «консервативним ЗА принципами» існує можливість самостійно завантажити кіностудію на Windows 7, а надалі і встановити її на свій комп’ютер. Причому «новоспечена «Кіностудія» з легкістю інтегрується навіть в останній версії Windows 10. Про те, де і як можна завантажити улюблені додаток і піде мова далі.

Безвідмовний сервіс Microsoft

Якщо вже і скачувати кіностудію, то виключно з офіційного сайту техпідтримки.

  • Перейдіть по цьому посиланню «http://windows.microsoft.com/ru-ru/windows/movie-maker» і натисніть на кнопку «Скачати».

  • Далі, запустіть завантажений файл «wlsetup-web.exe».
  • Через кілька секунд ініціалізації з’явиться вікно, в якому вам буде запропоновано два варіанти установки. Рекомендуємо вам скористатися першим варіантом.

  • Після того, як додаток буде встановлено на ваш ПК, система виведе на екран повідомлення про завершення інсталяційного процесу з однозначно сприймається «Готово!».

  • Закриваємо фінальне вікно і в пошуковому рядку меню «Пуск» вводимо — «Кіностудія» (безумовно, таку дію потрібно проводити тільки в тому випадку якщо на робочому толі ви не знайдете «очікуваного» ярлика).

Якщо у ваші плани не входить спілкування за допомогою класичного Windows месенджера, то наступне вікно можна просто закрити. В кінцевому результаті перед вами відкриється ваш улюблений редактор «Windows Movie Maker». Правда, з дещо преображеною на сучасний лад інтерфейсом. Проте запевняємо вас, шановний читачу, простота у використанні все також залишається незмінною. Вдалих вам проектів!