І так, ми вже з вами розбиралися, як відправляти файли в скайпі, наведу вам кілька посилань на минулі статті: «як відправити відео по скайпу», «як відправити фотографію про скайпу». Сьогодні ж ми розглянемо помилку, яка може статися, ви не зможете передати файл в скайпі. Єдиного способу вирішити цю проблему немає, проте є кілька поширених методів, як впоратися з ситуацією.

Зміст:

  • 1 Причина перша
  • 2 Причина друга
  • 3 Причина третя

Причина перша

Банальні проблеми з Інтернетом. Файл не передається через проблеми, які виникли у провайдера. В цьому випадку нічого не відбуватиметься, файл просто зависне в повітрі і буде передаватися до нескінченності. Досить поширена причина, вирішується шляхом дзвінка в технічну підтримку провайдера або просто потрібно почекати.

Причина друга

Скайпу може не сподобається розширення вашого файлу, і він не захоче передавати його іншій особі. Це вже глюки самої програми. Ви тут також не при чому.
Вирішується ця проблема шляхом архівування файлу, який ви хочете передати. Просто скористайтеся будь-яким архіватором, я звичайно віддаю перевагу Win RAR. Просто додайте за допомогою цього архіватора файл в архів і вже потім передавайте його по скайпу.

Причина третя

Користувач, якому ви хочете передати файл або не приймає його, або заборонив у програмі приймати файли взагалі. Що можна зробити в цьому випадку. Якщо він це зробив спеціально і не хоче приймати від вас файли, то нічого. Якщо ж просто не знає, що натиснути, то можна йому порадити наступну інструкцію.

У верхньому меню скайпу на кнопку «Інструменти» і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування…»:

У відкритих налаштуваннях натискаємо на пункт «Чати і SMS»

На наступному етапі тиснемо в правій стороні вікна на кнопочку «Відкрити додаткові параметри»:

У віконці, знаходимо розділ «При отриманні файлів…» і ставимо перемикач в положення «Зберегти всі файли в…» та вибираємо папку, в яку будуть зберігатися файли, які вам будуть передаватися за допомогою відповідної кнопки.

Також ставимо галочку біля пункту «Автоматично приймати вхідні файли».

Все, тепер всі файли, які будуть передавати людині, будуть прийматися автоматично програмою і збережуться в зазначену ним папку.

Ну а у мене все. Якщо ви знаєте ще способи лікування даної хвороби, то пишіть в коментарях, нехай інші теж читають і навчаються.

А, може, і це буде Вам цікаво: