Проблема, про яку я зараз вам розповім не дуже поширена, але дуже дратівлива і може з’явитися в самий невідповідний момент. Як-то я хотів поговорити зі своїми родичами, з якими довгий час не спілкувався і домовився скільки часу я і вони будемо вільні і зідзвонимося. Заходжу в Скайп і тут на тобі – «не вдалося встановити з’єднання». Ну, думаю, гаразд. Спробував перезапустити Скайп, але нічого не вийшло. Все та ж невдача. Спробував очистити історію повідомлень – мало. Не допомогло. Ну, загалом, не вдалося мені поговорити з родичами. Потім проблема пройшла сама по собі. Але, чергова моя спроба зв’язатися з родичами знову зазнала невдачі. Через деякий час знову з’явилося повідомлення про те, що «не вдалося встановити з’єднання». І тут я психанув, почавши шукати причину. Ну, в принципі знайшов і зараз я розповім, як вирішити дану проблему.

Ця проблема, як стверджують деякі, з’являється після оновлень. Але, на мій погляд, цей глюк може статися із-за старої версії оновлення. Тому настійно рекомендую, для початку переконатися в тому, що у вас встановлена остання версія клієнта скайпа.

Ще, перед радикальним варіантом вирішення проблеми раджу подивитися, чи не блокує Скайп, встановлений на вашому комп’ютері або ноутбуці антивірус, або фаєрвол. Якщо ви побачили, що ці повний порядок, тоді приступаємо до радикального вирішення даної проблеми.

Дану проблему можна вирішити, як на Windows 7, так і на Windows 8 і вирішити її досить просто.
Перше, що потрібно зробити, це видалити Skype через меню видалення програм. Для цього зайдіть в «Пуск» ? «Панель управління» ? «Установка і видалення програм» або «Програми та компоненти». Виберіть скайп і натисніть «Видалити».

Дана процедура в скріншотах:

Після видалення скайпу необхідної зайти в адресний рядок, введіть %AppData%Skype і натисніть Enter.

Зберігаються В папці виділяємо все, що в ній є і видаляємо.

Всі. На цьому можна і закінчити. Але, перед закінченням заходимо на офіційний сайт Ѕкуре, викачуємо програму і встановлюємо її.

Після установки вводимо логін, пароль і можна користуватися.

Єдиний мінус цього методу полягає в тому, що листування після видалення програми та папки не зберегтися.