Коли ж це потрібно робити? А потрібно це робити у тих випадках, коли Ви зайшли далеко у налаштуваннях продуктивності комп’ютера в BIOS Setup після чого комп’ютер відмовляється завантажуватися. На сьогоднішній день сучасні моделі материнських плат самостійно справляються з цією проблемою, і відновлюють стандартні безпечні параметри, які необхідні для нормального завантаження комп’ютера. Але буває запущена стадія і ці налаштування доводиться відновлювати самому, вручну.

Найпоширеніша на наш погляд причина, при якій необхідно відновити BIOS, це забутий пароль користувача. Це значок, який з’являється при включенні комп’ютера і запитає у Вас пароль для входу в систему. Якщо ви його забули, вперед, відновлюємо стандартні налаштування BIOS.

Не хочу розчаровувати власників ноутбуків, але, як би не було, правда вона така. Для вище вказаного випадку Вам буде потрібно розібрати ноутбук. Якщо у Вас він на гарнантии, то ви її втратите. Втратите, як дівчина цноти після першого сексу)) Так що звертайтесь у сервісний центр.

Скидання налаштувань BIOS здійснюється механічним способом, тобто, хірургічним втручанням на материнській платі. Перед початком цієї операції не забудьте вийняти шнур живлення з розетки, а то можете потрапити під струм. Не дуже приємно.
Так от, спосіб перший:

– Необхідно знайти батарейку, про яку ми писали в цій статті, і вийняти її, наприклад викруткою. Час, який необхідно для скидання налаштувань може бути різним, починаючи від кількох десятків секунд до доби. Не знаю, як вам пощастить. Але, якщо хочете ефекту, то почекайте як можна довше.
Варіант другий:

За це батарейкою може перебувати щось схоже на перемичку або перемикач. Він може бути виконано або з двох або трьох контактів. Якщо ви бачите два контакти – тоді просто замкніть їх, якщо 3 – то переставте їх з положення 1-2 в положення 2-3. І зробити це потрібно лише на кілька секунд.

Але і це ще не все, замість так званої перемички на материнській платі може бути і кнопочка, кнопочка обнулення. Вона може бути розташована поряд з перемичкою і мати напис CMOS.

Якщо ж ви боязлива людина і боїтеся замкнути не те, що потрібно, тоді просто витягайте батарейку. Це самий надійний і перевірений спосіб. У будь-якому випадку, шкоди ні собі, ні комп’ютера ви не принесете.