Скіни для Чашка Петрі

Можна впевнено говорити, що гра Petri Dish практично повністю скопійована з Аграрио. Тому і скіни для Чашка Петрі і Agario в основному використовуються однакові. Чашка Петрі — це гра російського виробництва, картинки вірусів в ній використовуються у кольорах національних прапорів, що є і інші стандартні скіни. Однак для любителів індивідуальності завжди можна звернутися в підтримку ігри і замовити фото власної розробки або навіть зі своїм портретом.

Скіни для Чашка Петрі

Скіни по нікам в Чашка Петрі

Можна знайти вподобане зображення (з прапором улюбленої футбольної команди, спортивного бренду, улюбленого мультиплікаційного героя, історичного персонажа або політика) на спеціальних ігрових сайтах. Скін дозволяє замінити фон бактерії на вподобане зображення. Від скіна в Чашці Петрі не залежать ніякі параметри гри. Його можна завантажити з сайту до себе на комп’ютер і переглянути його нікнейм. Перед початком гри Petri Dish нікнейм вказується і автоматично відкривається в грі. Багато досвідчені гравці люблять грати в Чашку Петрі кланами. Клани можуть мати свої скіни, які відображають загальні інтереси учасників. Кланові скіни також можна купити звернувшись в підтримку гри. Свої картинки можна купувати і встановлювати на них пароль, щоб їх ніхто не чіпав і не займав.

Нова гра Чашка Петрі має набагато більше функцій і ігрових режимів, а також локацій, у порівнянні з грою Агарио. Вона створена після глибокого аналізу Agario. Тому грати в неї захоплююче і цікаво. Ваш скін в Petri Dish буде рости прямо на очах, особливо якщо ви будете вміло користуватися всіма ігровими інструментами: вміло їсти ворогів, розбиватися на складові, атакувати супротивників вірусами. Ви можете запросто харчуватися мікроорганізмами, які менше вашої скіна приблизно в 2 з половиною рази. Щоб збільшувати свій розмір, можна в налаштуваннях вивести свою реальну поточну масу в лівий нижній кут.

Скіни для Чашка Петрі

Скіни для Чашка Петрі

Поглинає заблуканих на вашу територію чужинців і стаєте сильнішими. Але пам’ятайте, що на кожну силу знаходиться суперсила і завжди залишайте місце для зворотного маневру — адже в будь-який момент з будь-якого кута може виглянути скін суперника, який буде більше вашого, і докладе всі зусилля, щоб поглинути вас і ваші маленькі частини. Що стосується скінів в Чашка Петрі, то коли ви будете ділитися всі ваші частині будуть нести однакову картинку. Повірте — це захоплююче видовище: вас буде багато, і всі ви будете рости і поглинати ворогів. Розділилися бактерії через деякий час знову з’єднаються разом. Чим більше маса вашої бактерії, тим довше доведеться чекати з’єднання.

Щоб гра Чашка Петрі була ефектною і видовищною не забудьте обзавестися яскравим і незабутнім скіном, який виділить вас з натовпу стандартних кульок. Картинки на віруси постійно оновлюються, тому, погравши одним скіном, ви завжди можете вибрати інший сподобався.

Щоб виграти в Чашці Петрі необхідно мало-мальськи дотримуватися певної тактики. Наприклад, будучи маленької бактерією, зручно триматися біля великих — вони малорухливі і на вас не кинуться, зате відлякають від вас середнячків. Навпаки ж маючи велику масу, треба триматися далі від вірусів, але свої тримати гранично готовими до атаки. Постійна уважність і швидкість реакції допоможе вам прорватися в топ і протриматися там як можна довше.