Складання фоторобота онлайн безкоштовно

В нашому житті можуть статися ситуації, коли нам необхідно створити фоторобот особи потрібного нам людини. Ми можемо виявитися єдиним свідком, що бачив правопорушника, або нам просто знадобилося по пам’яті відтворити риси значущої для нас у минулому особистості. У будь-якому разі складання такого роду фотознімку може стати для нас актуальним завданням. У даній справі неоціненну допомогу нададуть різні Інтернет-ресурси, що дозволяють намалювати в анфас потрібне нам обличчя. В даному матеріалі я розповім про складання фоторобота в режимі онлайн, а також поясню програми, які нададуть нам допомогу.

Складання фоторобота онлайн безкоштовно

Зміст статті:

 • Як працюють мережеві сервіси побудови фотороботів
 • Photofit-me – сервіс британського королівського університету
 • Morphases.com – онлайн програма по відтворенню фоторобота
 • Flashface.ctapt.de – популярний ресурс з малювання осіб в анфас
 • Висновок

Як працюють мережеві сервіси побудови фотороботів

У мережі представлено всього кілька спеціалізованих ресурсів, що дозволяють відтворити в анфас обличчя людини. Вони розташовані в англомовному сегменті мережі, мають англомовний інтерфейс, при цьому працювати з ними досить просто.

Також зазначу тенденцію до поступового згортання роботи мережевих сервісів для складання фоторобота. Популярний ще рік тому pimptheface.com, що володіє широкими можливостями, припинив свою роботу. Інший світовий онлайн-ресурс flashface.ctapt.de повністю виключив зі свого функціоналу мережевий інструментарій для створення портрета людини, обмежившись лише додатками (переважно платними) для мобільних гаджетів.

Користуватися доступними ресурсами для побудови фотороботів в Інтернеті дуже просто. Ви переходите на такий сайт, і з допомогою представлених на ньому елементів (форма обличчя, очі, ніс та ін) конструюєте по пам’яті обличчя людини онлайн. Потім зберігаєте на ваш ПК отриманий результат (зазвичай у форматі jpeg).

Тепер розберемо кращі мережеві програми, що дозволяють скласти портрет людини.

Photofit-me – сервіс британського королівського університету

Розбір переліку програм для створення суб’єктивного портрета ми почнемо з якісного та безкоштовного сервісу, пропонованого вільним університетом Британії («The Open University»). Можливості даного ресурсу пропонують своїм учням безліч безкоштовних курсів і програм, нас же цікавить photofit-me, люб’язно запропонований професором Graham Pike з факультету психології. Завдяки можливостям даного інструменту ми зможемо не тільки скласти фоторобот в Інтернеті, але і зберегти його на наш ПК.

 • Перейдіть на open.edu і дочекайтеся завантаження всього необхідного інструментарію. Для конструювання нового фотознімку натисніть на «Create a PhotoFit».
 • За допомогою представлених на ресурсі інструментів «Hair» (волосся), «Eyes» (очі), «Mouth» (рот), «Nose» (ніс), «Jaw» (челюсть, підборіддя), «Facial hair» (волосся на обличчі), «Spectacles» (очки) створіть необхідний фоторобот.
 • Для регулювання розмірів тієї чи іншої риси обличчя існують повзунки опції «Resize», а натискання на «Undo» дозволить скасувати останню виконану вами операцію.

  Складання фоторобота онлайн безкоштовноКоригування обличчя людини за допомогою інструментарію photofit-me

 • Після закінчення роботи натисніть «Next».
 • У полі «Who is the portrait of» введіть ім’я людини, суб’єктивний портрет якого ви складаєте, а в полі «Your name введіть ваше ім’я (обидва імені потрібно вводити латиницею).
 • Потім знову натисніть «Next», і виберіть «Download your PhotoFit для збереження результату на ПК.
 • Це теж цікаво: Безкоштовні програми для малювання на комп’ютері і планшеті.

  Morphases.com – онлайн програма по відтворенню фоторобота

  Інший англомовний сервіс, призначений для малювання особи в анфас – це morphases.com. Це не класичний інструмент для створення подібних портретів, але його можливості також дозволяють складати фоторобот осіб.

  Отже, як це зробити:

 • Запустіть morphases.com виберіть стать людини, фоторобот якого ви будете створювати (Male – чоловіча, Female – жіноча).
 • У вкладці «Properties» ви зможете вибрати, які елементи особи можете змінювати (hair & forehead – волосся, лоб, eyebrows – брови, eyes – очі, рот – рота, nose – ніс, , ears & chin – вуха і підборіддя).
 • Праворуч розташовані елементи налаштувань розміщення (position – позиція, rotation – ротація, size – розмір), стрілочками яких можна змінювати розташування, розмір та інші необхідні параметри.
 • Складання фоторобота онлайн безкоштовноЗміна особи людини за допомогою різних елементів на morphases.com

 • Для вибору різних інструментів для створюваного особи перейдіть у вкладку «Image Search», натисніть там на кнопку «Search».
 • Клікніть зліва на необхідний елемент зміни знімка (наприклад, eyes – очі).
 • А потім виберіть з представлених портретів обличчя з тими очима, які найбільше підійдуть вашому фотороботом.
 • Після створення зображення результатом поділіться з друзями за допомогою е-мейл (вкладка «E-send» для відправки).
 • Flashface.ctapt.de – популярний ресурс з малювання осіб в анфас

  І останній сервіс, про який я хочу сьогодні розповісти – це flashface.ctapt.de. Раніше ця програма була найбільш популярним інструментом для складання знімка особи людини. Тепер же мережевий інструментарій згорнутий, і все, що пропонують розробники – це скористатися релевантними мобільними додатки (Android, iOS). В цілому ж робота з мобільною версією не відрізняється від принципів створення фоторобота на інших мережевих ресурсах.

  Складання фоторобота онлайн безкоштовноІнтерфейс flashface.ctapt

  Висновок

  У даній статті мною було розказано про онлайн складання фотороботів, і про найкращих програмах у цій сфері. Найбільш ефективним на даний момент сервісом є photofit-me, тому я рекомендую придивитися до його функціоналу для вирішення необхідних користувачеві завдань.