Смартфон, що дозволяє здійснювати покупки шляхом сканування очей

Смартфон, що дозволяє здійснювати покупки шляхом сканування очей
Кажуть, що ваші очі є вікнами в нашій душі. А тепер вони також вікна в наш гаманець.

Fujitsu спільно з японської телекомунікаційної компанією NTT DoCoMo розробили смартфон, який дозволяє здійснювати платежі, використовуючи сканування сітківки очей.

Смартфон, що дозволяє здійснювати покупки шляхом сканування очей
Як повідомляє Engadget, технологія доступна на телефонах Fujitsu Arrows F-NX 04G. За допомогою цієї функції ви можете розблокувати смартфон, оплачувати купівлю музичних треків і робити багато інші послуги в мережі інтернет.

Раніше про подібної технології повідомляла компанія Samsung. За словами розробників Smart Scroll (назва технології) дозволяє користувачам смартфонів Galaxy S4 переглядати сторінки веб-сайтів без дотику пальців, а проводячи по них очима. Тобто прокрутка, і переміщення по сторінках відбувається за допомогою переміщення погляду з екрану смартфона.

Швидше за все, дані технології будуть повсюдно застосовуватися до всіх майбутніх мобільних телефонів і планшетів, а поки що вони повинні пройти стадії тестування. «Безконтактне майбутнє» вже близько, залишилося зробити лише кілька маленьких кроків.

Залишається невідомим, як вплинуть такі технології на зір користувачів смартфонів. Адже у світі все існує правило «зворотного ефекту».