СМС з номера 9890 від МТС що це за опитування

Абонентам оператора «МТС» можуть надходити смс-повідомлення з короткого номера 9890, в яких пропонується оцінити якість представлених МТС інтернет-послуг. Незважаючи на поширену думку про переховуються за номером 9890 шахраїв, що цей номер належить МТС, і використовується компанією для проведення опитувань та збору статистичної інформації. Нижче розберемо, що за опитування проводиться з номера 9890 від МТС, і чи варто відповідати на смс з даного номеру.

СМС з номера 9890 від МТС що це за опитування

Зміст статті:

  • Що це за номер 9890 від МТС?
  • Опитування з номера 9890 від МТС
  • Що робити, якщо вимагають гроші з цього номера
  • Висновок

Що це за номер 9890 від МТС?

Номер 9890 використовується компанією МТС для проведення смс-опитування щодо задоволеності клієнтів якістю наданого компанією послуг, а також інформування боржників про виниклої заборгованості. Незважаючи на зустрічаються заяви про належність цього номера шахраям, сама компанія МТС недвозначно ідентифікує номер 9890 як свій службовий номер (зокрема, в офіційному твіттері компанії).

СМС з номера 9890 від МТС що це за опитуванняЕ-мейл представника МТС про службовий характер номери 9890

Приблизно з 2006 року, номер 9890 використовувався МТС як платний номер, на який абоненти МТС відправляли смс за проводяться опитувань слухачів радіо. З часом номер придбав безоплатний характер, і в такому статусі перебуває донині (відправлені абонентами смс на номер 9890 за замовчуванням безкоштовні).

Також вам може бути цікавий наш матеріал про те, що за номер 88002500520.

Опитування з номера 9890 від МТС

Найбільш часто в смс-повідомлення з короткого номера 9890 МТС міститься пропозиція оцінити якість інтернету від МТС за десятибальною шкалою, а також роботу того чи іншого пункту МТС. При цьому відповіді користувачів мають значення, і у випадку безлічі низьких оцінок відповідальний працівник МТС може бути покараний.

СМС з номера 9890 від МТС що це за опитуванняОпитування з номера з пропозицією оцінити якість наданого Інтернету

Посилати чи не посилати смс з опитуванням – особиста справа кожного абонента. При цьому фіксувалися випадки списання грошей за подібне безкоштовне смс. Враховуючи весь накопичений користувачами досвід відсилати смс на номер 9890 не рекомендується.

Читайте також: Що це за номер 3339 МТС.

Що робити, якщо вимагають гроші з цього номера

Якщо з номера 9890 вимагають сплатити яку-небудь заборгованість, не поспішайте вважати номер шахрайським. У поясненнях компанії МТС зазначено, що смс з номера 9890 може використовуватися для інформування абонентів про поточної заборгованості. Тому якщо МТС інформує про вас про наявний борг, рекомендується передзвонити черговому оператору МТС (наприклад, по популярному номером 0890), і уточнити наявність боргу і його суму.

Якщо ж вас інформують про банківську заборгованості, тоді варто зателефонувати на гарячу лінію вашого банку або відвідати ваш особистий кабінет на сайті банку.

Висновок

Номер 9890 є службовим номером від МТС, з якого мобільний оператор проводить різні види статистичних опитувань, а також інформує абонентів про виниклої заборгованості. При надходженні смс з номера рекомендується ігнорувати таке смс і не відповідати на нього, так як фіксувалися непоодинокі випадки списання коштів за надіслане смс на «безкоштовний» номер 9890.