Мрію вийти на сцену соціальних мереж корпорація Google плекала ще в 2003 році і навіть планувала придбати іншу соцмережа – Friendstar, але отримала відмову. Тоді пошуковий гігант почав власні розробки, результатом яких став проект Orkut. Особливої популярності він, втім, не здобув. Як вважають, із-за незручного інтерфейсу.

У Google врахували свої помилки, і після низки проміжних проектів світ побачив Google+. Сталося це в 2011 році. Існував вже тоді проект Google-кола став невід’ємною частиною нової соціальної мережі.

В даний час налічується близько 250 мільйонів користувачів Google по всьому світу. Але ця цифра може не відображати кількість активних користувачів, так як багато всього лише мають аккаунт від Google, але часом навіть не підозрюють про існування соціальної мережі Google+.

Зміст

  • 1 Реєстрація в Гугл Плюс
  • 2 Основні функції Google+
  • 3 Мобільна версія

Реєстрація в Гугл Плюс

Спочатку до реєстрації були допущені лише особи, які досягли 18 років. Зараз цей поріг знижено до 13. Google+ замислювалася перш за все як інструмент для бізнесу та спілкування дорослих людей, але, схоже, останнім часом компанія готова переглянути свою політику в цьому напрямку.

Google+ не вітає фальшиві акаунти, тому в разі підозри такий аккаунт можуть заблокувати. При реєстрації рекомендується вводити справжні персональні дані. Те ж саме стосується фотографії профілю.

Також пропонується заповнити графу «Рід занять». На відміну від інших соцмереж, дані тут мають велике значення: саме на їх підставі надалі буде формуватися особисте оточення інших користувачів. Якщо залишити графу порожньою, коло можливих знайомих буде великим, але це якраз здатне принести незручності: безліч профілів неможливо переглянути.

Кожного нового користувача можна внести в свій список знайомих, після чого буде доступна інформація по його діям в Google+. Нового знайомого можна позначити як:

  • друзі;
  • родина;
  • знайомі;
  • підписки.

Тобто розподілити їх по «колах» знайомств. Залежно від цього їм буде доступна та чи інша інформація в новинах. Наприклад, просто «знайомі» не побачать того, що доступно користувачами з кола «друзі» чи «родина». При цьому самі користувачі не можуть дізнатися, в який саме коло вони потрапили.

Основні функції Google+

У порівнянні з багатьма іншими соціальними мережами, Google+ не має настільки великими функціями. Але для деяких користувачів і того, що є, буде достатньо.

Наприклад, власники власних сайтів можуть додати кнопку на свій профіль, а також кнопку «поділитися» (як, наприклад, на нашому сайті). Таким чином в мережі реалізовані соціальні функції.

Доступна також функція групового відеодзвінка з участю до 10 осіб одночасно.

Google+ має інтеграцію з поштовими сервісами від Yahoo, Hotmail і Gmail. Всі вони не користуються великою популярністю в Росії, але от при реєстрації скриньку Gmail видається автоматично.

У спеціальному текстовому полі можна зробити запис – і вона буде негайно доступна іншим передплатникам. Можна викладати і власні фотографії, відео, створювати заходи і робити позначки на карті.

Традиційно доступні також функції «+1» — аналог лайка, можливість поділитися новиною з друзями в своїх колах – репост.

Доступно створення товариств для спільного обговорення вакансій, тим і з тим, щоб поділитися цікавою інформацією – фото, відео, власні думки і т. д. Окремий інтерес така можливість є для просування товарів і послуг.

Можливість створення зустрічей і заходів спочатку повинна була стати однією з основних функцій: адже Google+ призначався виключно для ділових людей. Але подібна метаморфоза вже спостерігалася з такою соцмережею, як ВКонтакте. З вузькоспеціалізованою, розраховану виключно на студентів, вона перетворилася в російську національну мережу абсолютно для всього населення.

З недавнього часу є можливість пограти в ігри. Все, що потрібно, це дати дозвіл грі доступ до аккаунту.

Унікальною особливістю можна вважати функцію «Підтвердження авторства в Google+». Для цього потрібно пов’язати свій сайт з аккаунтом. Надалі пошук в Google видасть не тільки посилання на статтю, але і фото профілю, ім’я автора у сніппеті.

Мобільна версія

Як і багато соцмережі Google+ має власне мобільний додаток. Завантажити його можна безкоштовно з офіційного сайту або магазину мобільних додатків. Додаткові можливості мобільного Google+:

  • режим чату;
  • миттєва завантаження фото. Знімок прямо з камери телефону автоматично потрапляє в соцмережу. При цьому важливо налаштувати приватність, щоб випадково не вивантажити якесь фото, не призначене для сторонніх очей.

Ось невеликий опис мережі «Гугл Плюс», сподіваюся, що воно виявилося корисним вам, якщо це так, то ви можете поділитися з друзями цією публікацією в соцмережах, наприклад в Google+.