Новинка від Sony працює під управлінням Android 5.0. Пристрій має 4,6 дюймовий дисплей, чіпсет Snapdragon 801 з 2 Гб оперативної пам’яті і 16 Гб вбудованої пам’яті. Об’єм вбудованої пам’яті достатньо великий, тому розробники не побоялися додати до Xperia А4 основну камеру з розширенням 20.7-Мп.

Задня кришка годинника зроблена з матової пластмаси, а розміри смартфона становлять 128 х 66 х 9.1 мм, при вазі – 130 р. Ємність батареї, звичайно, підкачала – всього 2,600 мАч (а могли і більш потужний акумулятор встановити).

Всі бажаючі можуть здійснити попередні замовлення Sony Xperia A4, а поставки смартфонів почнуться в середині червня. Зараз же всі чекають новинку і намагаються розібратися, чи зможе Xperia A4 стати приймачем Z3 Compact.

У випадки швидкого виходу смартфона на європейський ринок очікувати шквальной популярності гаджета не варто. Тому, швидше за все, Sony обмежить продажу Xperia A4 тільки на території Кореї і Китаю, а вже потім, через 4-5 місяців розширювати ринки для експорту пристроїв.