Смартфони Sony Xperia Z3 знову повертаються на полиці магазинів T-Mobile і це після місячної відсутності. Представники обох компаній відмовляються коментувати причини, за якими поставки мобільних телефонів були припинені, посилаючись тільки на те, що надалі все вже стане на свої місця.


На думку більшості експертів, операція була припинена у зв’язку з тим, що в T-Mobile чекали отримання додаткових інвестицій для підтримки прийняття замовлень від компанії Sony. Поки ця інформація не підтверджена.

Хотілося б відзначити, що T-Mobile тісно співпрацює з Sony у виробництві мобільних пристроїв, надаючи статистичні та аналітичні дані про споживчих спросах.


Смартфон Xperia Z3 був запущений в реалізацію в кінці минулого року. Z3 має 5,2-дюймовим Full-HD дисплей, працює на платформі Android від Google і може похвалитися 20,7-мегапіксельною камерою. Серед особливих достоїнств смартфона Sony Xperia Z3 варто відзначити дуже хорошу батарею, яка здатна витримати 16 годин безперервної розмови.

В T-Mobile Xperia Z3 можна придбати за $500 або ж оформити розстрочку на 24 місяці з щомісячним платежем у розмірі $20.83