Список внутрішніх ресурсів (сайтів) провайдера Таттелеком

Кращим і улюбленим провайдером Татарстану вважається Таттелеком, тому що він покриває всю територію країни. Ми надаємо вашій увазі список основних внутрішніх ресурсів даного провайдера.

Список внутрішніх ресурсів (сайтів) провайдера Таттелеком

 

Торрент трекер:

ProffTorrent

Самий відвідуваний торрент трекер в Татарстані, який зараз доступний не тільки для провайдера Таттелеком.

Розважальні портали:

Artvid.RU

Вважається по праву самим великий медиапорталом. Великий вибір фільмів, ігор, включаючи ігри для XBOX-360, музики, плюс до всього є розділ для програм. На сайті майже 9.000 тисяч фільмів, 1.300 ігор для PC, 310 ігор для XBOX 360, які можна скачати по прямой посилання і високій швидкості з самого сайту. Рік тому цей портал був розширений і максимальна швидкість може досягати 10 Мбіт/сек.

Безпечний Татарстан:

TatmvdCamera.RU

Захоплююче відеоспостереження у режимі реального часу на великих автомагістралях міста, в житлових масивах, а також у місцях визначних пам’яток міста та проведення суспільно-значущих заходів.

Онлайн-кінотеатр tvzavr:

TVzavr

Абсолютно безкоштовний Інтернет-кінотеатр з можливість онлайн-перегляду ліцензійних фільмів, мультфільмів, навчальних відеоуроків, документальних фільмів, HD-фільмів та багато іншого, а також новини кіноіндустрії.

Мої файли:

Файлообмінник

Безкоштовний і швидкий Файлообмінний сервіс, який дозволяє легко зберегти і отримати доступ до файлів. Користувачі можуть зберігати будь-які файли зі свого комп’ютера.

Максимальну швидкість, яку ви зможете досягти в інтернеті при закачуванні з внутрішніх та медіа ресурсів можна перевірити за допомогою відомого сервісу:

Тест швидкості від Tattelecom