Кожен день ви сидите в соціальній мережі і можете не здогадуватися, скільки грошей люди заробляють там. Займатися можна чим завгодно, починаючи від реклами і закінчуючи продажем будь-яких речей. Таких сторінок і груп для заробітку дуже багато і якщо ви почнете займатися цим, то ваша група може просто загубитися пошуковій системі.

Щоб бути одним з перших в пошуковій системі соціальної мережі потрібно мати достатню кількість людей, які вже знаходяться в групі. Пошукова система сортує за багатьма ознаками і одним з них є кількість передплатників вашої групи. Виходить, щоб залучити користувачів у вас вже повинні бути користувачі.

Саме для цього ми і розглянемо шість прикладів залучення живих і активних користувачів Вконтакте в вашу розвивається групу. Під живими користувачами мається на увазі, що це будуть реальні люди, такі як ми з вами. Ми не будемо розглядати такі способи, як запросити друзів, поставити ботів та інше.

Шість спосіб залучення аудиторії в групу ВК

  • Перше і найбільш простим способом буде створення у вашій групі унікальний контент. Люди завжди швидко реагують на щось нове. Звичайно, миттєвого ефекту ви не побачите, але з часом ви відчуєте приплив нових користувачів.
  • Спам. Під спамом мається на увазі знаходження людей, яких, можливо, зацікавить ваша група. Прийняти це за спам можна, тому що ви будете писати таким користувачам одне і те ж (або дуже схожі) повідомлення, в якому ви будете рекламувати свою групу. Не рекомендуємо цей спосіб, тому як ваші облікові записи, з яких ви будете відправляти подібні повідомлення швидко потраплять в бан.
  • Співробітництво з подібними групами. Більшість груп будуть з задоволенням з вами співпрацювати за певну суму. Таким чином, ви будете ділитися передплатниками. У такій ситуації ви обидва в плюсі, так як з часом ви все одно окупите свої витрати. Докладніше про цей спосіб можна прочитати тут.
  • Реклама. У соціальних мережах є багато видів рекламних кампанії (наприклад таргет реклама — що це, ми описували тут), через які ви теж можете просунути свою групу. Правда, це заняття одне з дорогих задоволень. Дешевше буде заплатити іншим групам за піар вашою.
  • Вконтакте існують багато груп за взаємною піару. Достатньо написати на стіні своє посилання на вашу групу і вам в особисті повідомлення натовпами будуть стукати тисячі таких же користувачів, як і ви. Це дуже ефективний, але час витратний спосіб.
  • І нарешті, дуже ефективний, але занадто дорогий спосіб. Це заплатити певний людям в соціальній мережі і вони легко вас забезпечать тисячами живих передплатників. Цей спосіб дуже дорогий, але результат буде дивним. Але остерігайтеся шахраїв!
  • Інтернет буквально кишить подібними питаннями, але багато способи нелегальні або малоефективні. Ви дізналися кілька легальних і дуже ефективних рішень цієї проблеми. Варто зауважити, що просування групи в ВК це дуже довгий шлях, який може затягнутися на тижні і навіть на місяць, але результат буде дуже позитивний. Якщо зайнятися цим серйозно, то ви легко досягнете сильного результату.

    Читайте інші статті про розкрутку соціальних мереж у цьому розділі.