Якщо вас стала долати яка-небудь помилка, однозначно доводить свою причетність до згаданого в заголовку процесу, то варто вдатися до виконання нижченаведених інструкцій.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Srvany.exe — що за процес?
  • 2 Як позбавиться від «настирливого» помилки з ім’ям Srvany.exe?
  • 3 Профілактика допоможе…

Srvany.exe — що за процес?

В більшості випадків даний процес з’являється внаслідок використання не ліцензованого софта, зокрема, коли користувач встановлює на свій комп’ютер «ламану» піратську версію операційної системи Windows або ж застосовує в якості активаторів того чи іншого софта різні версії кряків і кейгеном.

У деяких випадках під виконуваний файл Srvany.exe маскується шкідливий код, який впроваджується в ОС після того, як користувач не завбачливо активує «не перевірений софт.

Як позбавиться від «настирливого» помилки з ім’ям Srvany.exe?

Насамперед, необхідно запустити на комп’ютері спеціальний антивірусний сканер, наприклад, HitmanPro (більш детальну інформацію про це софті можна дізнатися з цієї статті). За результатами проведеної перевірки провести рекомендовані антивірусної утилітою конкретні дії: видалити або помістити в карантин заражені об’єкти.

У разі застосування «деінсталляціонного сценарію» велика ймовірність того, що деякі системні файли виявляться пошкодженими або й зовсім ОС перестане повноцінно працювати. У такому разі слід застосувати відновлювальний алгоритм дій, тобто необхідно виконати комплекс заходів з реконструкції системних файлів, а також реєстру Windows.

Профілактика допоможе…

Не рідко причиною появи «подгружающего систему процесу» стає той факт, що користувач просто ігнорує важливість виконання комплексного обслуговування вашого комп’ютера. Між тим стабільність і надійність використовуваної техніки знаходяться в якоїсь очевидної залежності від того, як часто і в якому обсязі «господар» проводить апаратне і програмне обслуговування ввіреній йому обчислювальної техніки. Виключно з цього, а не тому, що «кругом одні вороги», починаючий користувач стикається з «незручно реальними проблемами.

Що ж, якщо ви задумалися і сповнені рішучості, виправити виникло «непорозуміння», то… вам сюди! Дізнайтеся, як провести комплексне обслуговування свого комп’ютера і оптимізувати роботу системи. Будьте мудрі і досвід до вас обов’язково прийде!