Практично у всіх браузерах є можливість зробити свій улюблений сайт стартовою сторінкою, крім … крім Яндекс браузера.

Так, дійсно, в сучасному браузері від пошукової системи Яндекс немає функції налаштування стартовою або домашньої сторінки. Проте, я як завжди, спробував розібратися з цією проблемою і знайшов якийсь вихід із ситуації.

І я його знайшов. Справа в тому, що Яндекс-браузер виводить на кожній новій вкладці табло з візуальних закладок, які складаються з часто відвідуваних вами сайтів. Нам залишилося лише налаштувати браузер таким чином, щоб при старті запускалося дане табло, на якому буде відображатися лише один або кілька улюблених вами сайтів.

І так, поїхали…

Відкриваємо нову вкладку Яндекс браузера і видаляємо всі непотрібні вам закладки (візуальні я маю на увазі). Для того щоб видалити якусь закладку, просто наведіть на неї мишкою і натисніть на хрестик:

Залишаємо лише кілька улюблених сайтів або один. Якщо того сайту, який ви хочете бачити на стартовій сторінці Яндекс браузер не виявилося, то можете його туди додати. Для цього просто натисніть на кнопку «Додати». Дивимося на скріншот:

Вводимо адресу сайту, я вводжу пошуковик Гугл, і натискаємо на кнопку «Готово»:

Ось, що у мене вийшло:

Якщо Вам встиг набриднути фон, і Ви захочете змінити тему в браузері, прочитайте статтю: як поставити нову тему в браузері Яндекс.

Тепер нам залишилося лише зробити так, щоб сторінка запускалася на старті браузера.

Натискаємо на кнопку меню в правому верхньому кутку і з випав списку вибираємо пункт «Налаштування»:

У нас відкриваються налаштування Яндекс браузера. Знаходимо в самому початку сторінки налаштувань фразу «При запуску відкривати» і ставимо перемикач в положення «Нову вкладку.

До речі, якщо Ви користуєтеся різними браузерами, наприклад, на роботі і вдома, прочитайте також статтю: як встановити стартову сторінку в Opera.

Все, тепер можна перезапуску браузер і милуватися стартовою сторінкою, яку ви налаштували по своєму смаку в Яндекс браузері.

А, може, і це буде Вам цікаво:

Джерело