Створення музики онлайн

Безліч користувачів захоплюється створенням музики. Сучасні технології дозволяють створювати музичні треки онлайн на комп’ютері, не маючи спеціальної освіти та професійних навичок. Головне, щоб під рукою була зрозуміла і зручна програма. В інтернеті можна знайти онлайн-сервіси для створення музики, як платні, так і безкоштовні, але їх можливості обмежені порівняно з функціями, які є у спеціально розроблених програм. Тому, щоб створити реально якісний музичний трек, необхідно користуватися програмами. Розглянемо деякі популярні сервіси і додатки.

Створення музики онлайнСтудія для запису пісні

Зміст статті

 • 1 Онлайн-сервіси для створення музики
  • 1.1 iZotope з сервісом зробити гарну музичну композицію просто
  • 1.2 Acid Machine
  • 1.3 Audiosauna з корисними ефектами і онлайн синтезатором
  • 1.4 ButtonBass
  • 1.5 Soundation
 • 2 Програми для створення музики
  • 2.1 SunVox
  • 2.2 Cubase — створення і мікшування музики
  • 2.3 FL Studio секвенсер в написанні пісень
  • 2.4 MadTracker зведення аудіо і MIDI-формату
  • 2.5 NanoStudio

Онлайн-сервіси для створення музики

За допомогою онлайн-сервісів можна створювати музику прямо в браузері, не викачувавши і не встановлюючи ніяких програм.

iZotope з сервісом зробити гарну музичну композицію просто

Створення музики онлайнІнтерфейс iZotope

Користувач в ігровій формі отримує необхідні знання і відразу вчиться створювати і обробляти музику. Після вибору відповідного рівня стисло і зрозуміло викладається теорія, за якою слідують практичні заняття. Знаходиться за адресою https://pae.izotope.com.

Рекомендую: Розпізнавання музики онлайн.

Acid Machine

Секвенсор для просунутих користувачів. З його допомогою можна створювати треки, використовуючи значний набір інструментів. Після завершення синтезований файл легко зберігається на комп’ютері. Адреса сайту – http://errozero.co.uk/acid-machine/.

Audiosauna з корисними ефектами і онлайн синтезатором

Інтерфейс сервісу відрізняється зручністю, а великий набір інструментів входять навіть живі ефекти і віртуальні синтезатори. Розташований на сторінці http://www.audiosauna.com. Реалізований на Flash, так що, якщо хочете створити значний твір, використовуйте процесор з потужними характеристиками.

Створення музики онлайнСинтезатор на Audiosauna

ButtonBass

Ця онлайн-студія, яка знаходиться за адресою http://www.buttonbass.com відрізняється простотою і оригінальністю. При роботі в ній можна створювати музику, набираючи ноти за допомогою комп’ютерної клавіатури.

Soundation

Цією студією користуються навіть професіонали. Потужний сервіс з інтуїтивним і зручним інтерфейсом, розташований на https://soundation.com дуже популярний серед користувачів, які створюють музику в режимі онлайн. Студія безкоштовно надає в розпорядження користувачів такі інструменти, які є в дорогих програмах, що встановлюються на ПК. Soundation запускається навіть на комп’ютерах з мінімальними технічними характеристиками. Також вам можуть знадобитися програми для запису голосу.

Створення музики онлайнІнструменти Soundation

Не відмовляйтеся від роботи зі студією, якщо її інтерфейс написаний англійською мовою. Просто переведіть сторінку прямо у вікні (при переході на сторінку браузер сам запропонує це зробити, вам потрібно буде тільки погодитися і дочекатися перекладу).

Програми для створення музики

Програми для створення мелодії надають користувачам набагато більший функціонал, але для установки вимагають від процесора певних технічних характеристик. Якщо вам необхідні програми для обрізання музики прочитайте минулу статтю.

SunVox

Створення музики онлайнЗробимо аудіо з SunVox

Додаток SunVox вважається одним з найпопулярніших серед користувачів, які створюють музику (http://www.warmplace.ru/soft/sunvox/). Складається з двох частин – власне секвенсора для створення треків і синтезатора. Крім цього, утиліта підтримує різні формати і дає користувачам можливість створити оригінальні композиції з різноманітними ефектами. SunVox може працювати з клавішним синтезатором.

Cubase — створення і мікшування музики

Студія, в якій міститься все необхідне для створення якісного музичного треку. Вона підходить для професійного використання і популярна серед музикантів, звукорежисерів, аранжувальників. Можливості програми практично безмежні: вона підтримує величезну кількість плагінів, що дозволяє вибір і редагування нот, робить запис в онлайн-режимі голоси музиканта або інструментів, приєднаних до ПК.

FL Studio секвенсер в написанні пісень

Незважаючи на те, що студія FLStudio призначена для початківців творців треків і має простий інтерфейс, її функції досить широкі (http://www.image-line.com/downloads/flstudiodownload.html).

Створення музики онлайнПрограма запису FL Studio

Велика кількість фільтрів і спецефектів відкриває користувачам безліч можливостей для творчості. Крім цього, канали програми містять звуки, що імітують різні музичні інструменти.

MadTracker зведення аудіо і MIDI-формату

Вважається порятунком для найвимогливіших користувачів. Майже не впливаючи на продуктивність комп’ютера, програма дозволяє швидко створити будь-який музичний трек онлайн. Новачкам утиліта надає шаблони, а досвідченим музикантам – мікшер, що дає швидкий доступ до ефектами плагінів,вбудованим в програму. Користувачі відзначають, що з мікшером музичний трек створюється набагато швидше.

NanoStudio

Незважаючи на те, що програма проста у використанні, вона володіє потужним функціоналом і різноманітним інструментарієм. Хоча меню і написано на англійській мові, візуальні підказки роблять роботу зрозумілою і зручною. Утиліта має в своєму розпорядженні секвенсор, мікшер і редактор звуку з музичних інструментів або мікрофону, підключеного до ПК.

Спробуйте самостійно завантажити програму і попрацювати в ній, і при деяких навичках ви зрозумієте, що самостійне онлайн створення музичних треків – це легке і цікаве заняття!