Здрастуйте, шановні читачі блогу inetfishki.ru! У даній статті ми з вами розберемося, як можна створити новий аккаунт в Однокласниках. Робиться це дуже швидко і абсолютно безкоштовно.

Дане питання цікавить дуже багатьох користувачів. Актуальний він в тих випадках, якщо домашнім комп’ютером крім вас користуються і інші члени сім’ї. В цьому випадку, краще створити кілька різних сторінок, щоб у кожного була своя.

Реєстрація другої сторінки в Однокласниках може стати в нагоді і тим, хто хоче розділити, наприклад, спілкування з друзями, і спілкування з клієнтами.

Природно, існують і інші причини, по яких користувач може захотіти створити нову сторінку в соціальній мережі Одноклассники. Розглядати їх всі ми не будемо. Давайте приступимо.

Зміст:

  • 1 Як вийти з поточного профілю
  • 2 Реєстрація нової сторінки в Однокласниках
  • 3 Як зайти в Однокласниках на свою сторінку

Як вийти з поточного профілю

Для початку, вам потрібно вийти з того профілю, який ви використовуєте в соціальній мережі на даний момент.

Зайдіть на свою сторінку в Однокласниках і натисніть на кнопку «Вихід», яка розташована праворуч угорі.

Потім підтвердіть, що ви хочете піти з даного сайту.

Після цього, в браузері відкриється головна сторінка даної соціальної мережі. Ввівши тут логін і пароль, ви знову опинитеся на своїй сторінці в Однокласниках. Але нам потрібно зовсім не це, тому переходимо до наступного пункту.

Реєстрація нової сторінки в Однокласниках

Для того щоб створити другу сторінку, вам необхідно буде її зареєструвати. Тому переходимо на вкладку «Реєстрація».

Якщо ви забули, як зареєструватися в Однокласниках, то можете прочитати детальну статтю, перейшовши за посиланням.

Не бійтеся вказувати свій мобільний номер і адресу електронної пошти. Творці соціальної мережі це роблять спеціально, щоб максимально захистити ваш профіль. Так, якщо ви зберетеся поміняти пароль або внести інші зміни, вам про це повідомлять поштою або sms. А якщо ви цього не робили, значить, вашу сторінку намагалися зламати.

Ще трохи про те, як правильно зареєструвати другу сторінку. Вам потрібно вказати інший номер мобільного, не вводьте той, який ви вже використовували.

При введенні електронного адреси, уведіть іншу поштову скриньку, не вводьте той, який використовували при першій реєстрації. І, звичайно, якщо ви створюєте сторінку мамі, сестрі, подрузі, собі для роботи, то краще ввести адресу електронної пошти, або свій робочий.

Думаю, створити другу сторінку в Однокласниках у вас вийшло без проблем.

В даній соціальній мережі, можна зареєструвати кілька сторінок. Просто кожен раз вводите інший номер мобільного, той, який ви ще не використовували при реєстрації, і інший адресу електронної пошти.

Як зайти в Однокласниках на свою сторінку

Після створення нової сторінки, більшість користувачів починає цікавити питання, як же повернутися до свого старого профілю в Однокласниках.

Просто натисніть на кнопочку «Вихід» у правому верхньому кутку, і ви знову повернетеся до головній сторінці соціальної мережі Однокласники.

В запропонованій формі на вкладці «Вхід» заповніть поля «Логін» та «Пароль». Натисніть «Увійти».

Якщо ви залишите позначку у полі «запам’ятати мене», то наступного разу вам потрібно буде ввести логін. Пароль браузер запам’ятає і вставить його автоматично.

Якщо ви користуєтеся комп’ютером не одні, то галочку в полі краще прибрати. Щоб інші користувачі не змогли отримати доступ до вашої сторінці.

Прочитати де зберігаються паролі в Гугл Хромі, можна перейшовши по посиланню. Якщо ви використовуєте інший браузер, прочитайте паролі в Мозілі, або збережені паролі в Опері. Також на сайті є стаття: збережені паролі Яндекс браузері.

Тепер ви знаєте, як зареєструвати другу сторінку в Однокласниках, і, вводячи потрібний логін і пароль, зможете заходити в профіль, який вам потрібен у даний момент.

А, може, і це буде Вам цікаво: