Swamp Attack на комп’ютер

Swamp Attack — чудова іграшка для призначена для пристроїв Андроїд, однак грати в Swamp Attack можна і на комп’ютері (про це далі). Гра дозволяє насолодитися тим, що з дитинства люблять більшість геймерів — це стріляниною по злим і огидним монстрам!

Swamp Attack на компютер

Наш головний геройтовстий мужик, який, однак, зовсім не простий — у нього є потужний дробовик, з допомогою якого він «дасть прикурити» всім нападникам на нього на болоті тварям.

Чим далі ви пройдете гру Swamp Attack на комп’ютері, тим складнішими будуть і монстри і битви з ними. Просто? Так. Зрозуміло? Навіть дитині. Захоплююче? При якісній графіці, озвучці і управлінні — безумовно!

Як грати Swamp Attack на ПК

Для гри в Swamp Attack на комп’ютері потрібно встановити на нього спеціальний емулятор.

Swamp Attack на компютер

Ну, хто з любителів «старих» іграшок на 8-ми і 16-бітові приставки не був радий, коли з’явилася така чудова річ, як їх емулятори. Комп’ютер по праву стає самою універсальною платформою, дозволяючи насолодитися геймплеєм з більшості ігрових пристроїв.

І для Андроїд, популярного в наші дні, існує емулятор, кілька днів тому я був дуже радий дізнатися про це. Емулятор дозволяє використовувати Андроїд програми на ПК називається BlueStacks, і їм, як і емуляторами тих самих старих добрих Денді і Сьоги, зовсім не важко користуватися! Просто скачайте його, а вже в ньому встановіть Swamp Attack. Перед цим потрібно буде зареєструватися і створити собі профіль на Google Play. (Детальна інструкція та відео по використанню BlueStacks тут).

Використання програми BlueStacks

BlueStacks — багатофункціональний емулятор ОС Андроїд, призначений для запуску Android-додатків і ігор на вашому комп’ютері. Також з його допомогою доступна завантаження програм та ігор через онлайн-магазин Google Play.

Основні переваги BlueStacks:

  • Стандартні вбудовані програми;
  • Швидкий запуск всіх програм та ігор;
  • Оперативна завантаження;
  • Невисокі системні вимоги для самої програми (хоча для деяких ігор, варто зазначити, вони значно вищі, але це й справедливо і неминуче);
  • Зручний інтерфейс.

Ви можете завантажити програму з офф. сайту: http://www.bluestacks.com . Установка не повинна викликати жодних складнощів, просто дотримуйтесь інструкцій, які з’являтимуться. Не забудьте тільки створити акаунт в Google — або заздалегідь, або прямо в процесі.

Коли установка буде завершена, ви побачите на робочому столі відразу 3 нових ярлика:

Swamp Attack на компютер

  • Start — запустить емулятор;
  • Apps — для завантаження ігор;
  • Третій ярлик — для оновлень.

Щоб почати використовувати BlueStacks, просто запускаємо перший ярлик. Відкривається нове вікно, зверху там будуть кнопки, де зазначено «Кращі програми», «Оновлення», «Мої програми» і іконка з лупою. Після натискання саме на лупу можна шукати цікаві програми та ігри. Таким чином, ми і знаходимо Swamp Attack.

Підказка: щоб користуватися тими файлами додатків апк, які вже збережені на ваш комп’ютер, знайдіть їх за допомогою пошуку в програмі і відкрийте. Оскільки емулятор дає можливість емулювати флеш-пам’ять, то можна встановлювати, наприклад, найпопулярніші ігри: Swamp Attack, Plague inc, Bio Inc або Битву Замків.

І ось можна грати Swamp Attack на комп’ютері: вже можна починати стрілянину по монстрам на екрані улюбленого ноутбука! Приємних розваг!

Не забувайте періодично оновлювати емулятор через ярлик на робочому столі або кнопку в самій програмі.