Вконтакте — це соціальна мережа, яка стала дуже популярною не тільки на території нашої країни, але й в інших державах. Крім відмінного місця для обміну інформацією, це ще й майданчик для розміщення реклами. В даний час існує два види реклами Вконтакте:

  • таргетована;
  • в співтовариствах.

У даній статті вдасться познайомитися з перевагами і особливостями таргетованої реклами.

Зміст

  • 1 Що таке таргетована реклама
  • 2 Таргетинг і ремаркетинг
  • 3 Вартість таргетованої реклами
  • 4 Можливості

Що таке таргетована реклама

Такий вид реклами є досить ефективним як для великого бізнесу, так і для невеликих фірм, які планують розкрутити свій бренд, товар або послуги. Таргетована реклама стала досить популярною в наш час і утримує лідерство серед інструментів просування в мережі.

Таргетинг і ремаркетинг

Особливість таргетованої реклами полягає в тому, що вона прив’язується не до змісту сайту, а до певної групи людей за вказаними критеріями — вік, стать, місце проживання та іншим.

Серед інших її переваг варто виділити:

  • гнучкі налаштування. Можна самостійно налаштувати вік, стать, інтереси, освіта, а також географію користувачів, яким будуть показуватися оголошення;
  • можливість рекламувати без наявності інтернет-ресурсу. Така перевага справжня знахідка для країн, бізнес проектів. Замість сайту можна створити групу, на яку будуть переходити цільові клієнти;
  • створення певних оголошень для кожної групи окремо.

Таргетована реклама Вконтакте досить ефективна. Адже користувачі вказують максимум інформації про себе, що дозволяє обмежити коло осіб, яким вона буде транслюватися. Якщо порівняти з іншими видами реклами, то таргетована порадує широким наявністю інструментів, доступними цінами, а також серйозною базою даних кожного користувача. Є Вконтакті та ремаркетинг, який дозволить утримувати користувача до тих пір, поки він не зробить покупку.

Вартість таргетованої реклами

Існує два типи таргетованої реклами в соціальній мережі — це за покази і переходи. Кожна людина вибирає самостійно який варіант йому більше підходить.

Оплата за покази вважається більш дешевим варіантом, однак для розкрутки нових проектів краще не застосовувати. Адже навіть 100 000 переходів не дають гарантії в ефективності. Краще всього використовувати для оголошень, які пройшли тестування і стали клікабельними.

Ефективність «оплати реклами за перехід» вище. Гроші будуть списуватися з рахунку тільки за перехід по ній користувача. Показ безкоштовний.

Бюджет на таргетовану рекламну кампанію становить мінімум 500 рублів. Але фахівці рекомендують вкладати в розкрутку великі кошти. Близько 10 тисяч рублів. Скільки коштів буде списуватися за показ — це кожен вирішує самостійно. Проте, ніж більше ціна, тим вище шанс, що цільова аудиторія зможе його побачити.

Можливості

Таргетована реклама дає відмінну можливість власникам сайтів, так і підприємств — вкластися в ефективну розкрутку продукту і з великою ймовірністю досягти успіху.