Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2

Tele2, з недавніх пір, виявився одним з найпоширеніших операторів на території РФ, тому все більше людей задають питання про те «як підключити на Тілі 2 інтернет».

На практиці підключення звичайне, просте. Але проблема в іншому – пакет інтернету і тарифний план. Саме від нього залежать основні характеристики для установки інтернету.

Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2

1. Тариф TELE2 Інтернет з телефону»

Тариф саме так і зветься «Інтернет з телефону». Найдоступніший і простий спосіб використовувати інтернет скориставшись наступною командою: 155*151#.

Щоб виконати запит, необхідно перейти у вікно набору номерів, вписати цей номер і натиснути на кнопку виклику, як на малюнку нижче:
Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2
Після надісланого запиту на Ваш телефон прийде повідомлення від оператора. На ваш телефон вишлють налаштування, які потрібно буде «Встановити».

Цей тариф має платою за підключення, ціна якого різна в різних регіонах, вона коливається від 2 до 40 рублів рф. Також можлива щоденна оплата, яка також коливається від 3 до 10 рублів рф.

Цей же тариф може бути підключений через ЛК (особистий кабінет) на офіційному сайті TELE2.

Підключити інтернет через сайт ТЕЛЕ2:
1. Заходимо tele2.ru/ssotele2/wap/auth/;
2. Вибираємо розділ «Послуги та Тарифи»;
3. Переходимо в розділ «Мої послуги»;
4. У новому оці Ви побачите список всіх можливих тарифів. Вибравши підходящий натисніть на кнопку «Підключити». Після цього на телефон будуть вислані налаштування, які будуть встановлені.

Підказка: існує спосіб перевірки свого тарифного плану телефону: *107#
Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2
Підказка: варто знати про те, що даний тариф спочатку підключений до абонентові Теле2, і його перепідключення потрібно лише в тому випадку, якщо збилися налаштування.

2. Тариф ТЕЛЕ2 «Чорний»

Даний тариф створений в силу того, що на території РФ все більше користувачів охочих опинитися в мережі 4G і 3G. У тарифу ще є кілька різновидів «Дуже чорний», «чорний».

Останні два тарифу передбачають 1 гігабайт трафіку. А в цілому, у всіх передбачені розмови з абонентами теле2 безкоштовно. Інші умови вже змінюються від різних факторів.

Для переходу на наданий тариф, потрібно набрати наступний номер:
«Чорний» Тариф – *630*1#;
«Дуже чорний» Тариф – *630*2#;
«Найчорніший» Тариф – *630*3#.

Як і в першому випадку встановлення цього тарифу може відбуватися в особистому кабінеті на ТЕЛЕ2. Спосіб не відрізняється від того, котрий був описаний в першому пункті. Для ознайомлення з умовами тарифу у вашому регіоні, зателефонуйте за номером 611 до служби підтримки абонентів Tele2.

Після набору даного номера для зв’язку з оператором потрібно натиснути на 0. Якщо у Вас немає бажання зв’язуватися з оператором, то дізнавайтеся всі подробиці на офіційному сайті TELE2.RU. Вам потрібно буде вибрати свою область, а далі вже все стане ясно.

Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2

Після того, як місто було обрано, потрібно буде вибрати «Інтернет», а далі в випадаючому меню вибрати «Для телефонів», та ознайомитися з можливими варіантами і тарифами.

Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2

3. Тариф TELE2 День в мережі».

Мова навіть не про сам тариф, а саме про реченні. Воно дасть можливість абоненту користуватися інтернетом протягом доби безкоштовно. Це дуже зручно для тих, кому саме в цей день знадобився інтернет, а в інші дні вихід в мережу не потрібно, або потрібно рідко.

«День в мережі» – це не інтернет на 24 години або добу, а інтернет на весь час. Але абонент платить тільки в тому випадку, якщо він хоч би раз скористався інтернетом. Все дуже просто: зайшов сьогодні в інтернет – заплатив. Не зайшов – не заплатив.
Абонентська плата змінюється. Деякі області можуть підключити цю послугу за 5 рублів в день. Інші ж платять в день до 20 рублів.

155*161# – підключення тарифу «День в мережі».
Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2

Цей тариф також підключається і через офіційний сайт TELE2.
Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2

4. Тариф ТЕЛЕ2 «Opera Mini».

Спеціально для користувачів, які користуються Opera mini (Браузером), є пропозиція від мобільного оператора. Як відомо, даний браузер знижує витрати трафіку на інтернет, а з опцією від теле2 трафіку йти буде ще менше.

Підключення послуги не займе багато часу, Вам потрібно буде набрати номер *155*11#.
Даний тариф забирає 5 рублів на добу , не більше. На сьогоднішній день це одна з найкращих пропозицій для інтернет-користувачів в Росії.

Тарифи та способи підключення до інтернету на Теле2

Це лише основні тарифи, на сайті можуть з’являтися нові тарифи теле2, а також зверніть увагу на менш популярні тарифи: «Квиток в інтернет», «Портфель інтернету», «Додати швидкості» та інше.