Tele2, з недавніх пір, виявився одним з найпоширеніших операторів на території РФ, тому все більше людей задають питання про те «як підключити на Тілі 2 інтернет».

На практиці підключення звичайне, просте. Але проблема в іншому – пакет інтернету і тарифний план. Саме від нього залежать основні характеристики для установки інтернету.

1. Тариф TELE2 Інтернет з телефону»

Тариф саме так і зветься «Інтернет з телефону». Найдоступніший і простий спосіб використовувати інтернет скориставшись наступною командою: 155*151#.

Щоб виконати запит, необхідно перейти у вікно набору номерів, вписати цей номер і натиснути на кнопку виклику, як на малюнку нижче:

Після надісланого запиту на Ваш телефон прийде повідомлення від оператора. На ваш телефон вишлють налаштування, які потрібно буде «Встановити».

Цей тариф має платою за підключення, ціна якого різна в різних регіонах, вона коливається від 2 до 40 рублів рф. Також можлива щоденна оплата, яка також коливається від 3 до 10 рублів рф.

Цей же тариф може бути підключений через ЛК (особистий кабінет) на офіційному сайті TELE2.

Підключити інтернет через сайт ТЕЛЕ2:
1. Заходимо tele2.ru/ssotele2/wap/auth/;
2. Вибираємо розділ «Послуги та Тарифи»;
3. Переходимо в розділ «Мої послуги»;
4. У новому оці Ви побачите список всіх можливих тарифів. Вибравши підходящий натисніть на кнопку «Підключити». Після цього на телефон будуть вислані налаштування, які будуть встановлені.

Підказка: існує спосіб перевірки свого тарифного плану телефону: *107#

Підказка: варто знати про те, що даний тариф спочатку підключений до абонентові Теле2, і його перепідключення потрібно лише в тому випадку, якщо збилися налаштування.

2. Тариф ТЕЛЕ2 «Чорний»

Даний тариф створений в силу того, що на території РФ все більше користувачів охочих опинитися в мережі 4G і 3G. У тарифу ще є кілька різновидів «Дуже чорний», «чорний».

Останні два тарифу передбачають 1 гігабайт трафіку. А в цілому, у всіх передбачені розмови з абонентами теле2 безкоштовно. Інші умови вже змінюються від різних факторів.

Для переходу на наданий тариф, потрібно набрати наступний номер:
«Чорний» Тариф – *630*1#;
«Дуже чорний» Тариф – *630*2#;
«Найчорніший» Тариф – *630*3#.

Як і в першому випадку встановлення цього тарифу може відбуватися в особистому кабінеті на ТЕЛЕ2. Спосіб не відрізняється від того, котрий був описаний в першому пункті. Для ознайомлення з умовами тарифу у вашому регіоні, зателефонуйте за номером 611 до служби підтримки абонентів Tele2.

Після набору даного номера для зв’язку з оператором потрібно натиснути на 0. Якщо у Вас немає бажання зв’язуватися з оператором, то дізнавайтеся всі подробиці на офіційному сайті TELE2.RU. Вам потрібно буде вибрати свою область, а далі вже все стане ясно.

Після того, як місто було обрано, потрібно буде вибрати «Інтернет», а далі в випадаючому меню вибрати «Для телефонів», та ознайомитися з можливими варіантами і тарифами.

3. Тариф TELE2 День в мережі».

Мова навіть не про сам тариф, а саме про реченні. Воно дасть можливість абоненту користуватися інтернетом протягом доби безкоштовно. Це дуже зручно для тих, кому саме в цей день знадобився інтернет, а в інші дні вихід в мережу не потрібно, або потрібно рідко.

«День в мережі» – це не інтернет на 24 години або добу, а інтернет на весь час. Але абонент платить тільки в тому випадку, якщо він хоч би раз скористався інтернетом. Все дуже просто: зайшов сьогодні в інтернет – заплатив. Не зайшов – не заплатив.
Абонентська плата змінюється. Деякі області можуть підключити цю послугу за 5 рублів в день. Інші ж платять в день до 20 рублів.

155*161# – підключення тарифу «День в мережі».

Цей тариф також підключається і через офіційний сайт TELE2.

4. Тариф ТЕЛЕ2 «Opera Mini».

Спеціально для користувачів, які користуються Opera mini (Браузером), є пропозиція від мобільного оператора. Як відомо, даний браузер знижує витрати трафіку на інтернет, а з опцією від теле2 трафіку йти буде ще менше.

Підключення послуги не займе багато часу, Вам потрібно буде набрати номер *155*11#.
Даний тариф забирає 5 рублів на добу , не більше. На сьогоднішній день це одна з найкращих пропозицій для інтернет-користувачів в Росії.

Це лише основні тарифи, на сайті можуть з’являтися нові тарифи теле2, а також зверніть увагу на менш популярні тарифи: «Квиток в інтернет», «Портфель інтернету», «Додати швидкості» та інше.