Телеграм для комп’ютера

Цікаво спостерігати за розвитком ще одного дітища Павла Дурова, Telegram Messenger на комп’ютер і мобільні пристрої.

Телеграм для компютера

Майже за рік існування програми Телеграм вже є істотні завоювання. Кількість користувачів, що підключилися до роботи у програмі, вже перетнула позначку в 10 мільйонів. Після успішного виходу на ринок клієнта месенджера на гаджети, була створена версія Телеграм для комп’ютера. При цьому відгуки про роботу програми, її якості і швидкості передачі повідомлень залишаються незмінно позитивними.

Швидкість Телеграм

Саме швидкість обміну повідомленнями між користувачами і є основним критерієм вибору програми Телеграм. А адже організувати таку децентралізовану інфраструктуру, де центри обробки даних по всьому світу, не так вже просто! Немов за помахом чарівної палички повідомлення доставляють в різні куточки землі, і це не залишить байдужим.

Телеграм для компютера

На швидкість роботи програми, а саме — на майже миттєву доставку повідомлень не впливають навіть конференції. Тут потрібно відзначити, що можна створити бесіду, до якої підключається до 200 учасників. Та мультимедійні повідомлення, розташування і фотографії в Телеграм на ПК доставляються співрозмовникам дуже швидко. При цьому якість переданої інформації не погіршується, хоча обсяг може досягати до 1 Гб.

Безпека передачі повідомлень

Telegram Messenger є лише одним з кількох додатків, що використовуються для онлайн спілкування, а швидкість — далеко не всі. Але таке враження складається тільки на початку використання. Тому що компанія Павла Дурова Telegram поставила і ще одну мету — максимально убезпечити своїх користувачів. І їм це вдалося на високому рівні. Так що Telegram для пк і смартфонів, є одним з найбільш захищених способів спілкування.

Телеграм для компютера

Безпека спілкування зберігається не тільки при використанні мобільного пристрою, але і при роботі на персональному комп’ютері. Установка Telegram на комп’ютер не займе багато часу і сил. Все зрозуміло і просто.

Клієнт Телеграм для комп’ютера

Завантажити програму можна з офіційного джерела Telegram Messenger — https://telegram.org, або скористатися веб-версією http://zhukov.github.io/webogram.

Телеграм для компютера

Після завантаження дистрибутиву підтверджуємо параметри установки — куди встановлювати, створювати ярлики — і запускаємо сам процес інсталяції. Так само, як і в телефоні, після запуску програми на PC необхідно зареєструватися, вказавши свій номер телефону, на який прийде СМС з активационным кодом. І можна повноцінно користуватися додатком, просто використовуючи свій комп’ютер. Причому додаток підтримується на основних платформах OC Windows, Linux, OS X. Контакти для спілкування автоматично вибираються з телефонної книги, так як додаток Телеграм прив’язується конкретно до сім-карти телефону. Встановлена програма, як на комп’ютері, так і в телефоні синхронізується. У підсумку виходить повноцінна розмова без втрати відправлених або отриманих повідомлень у джерела.

Телеграм для компютераТелеграм для компютера

Запрошувати в додаток друзів, у яких воно ще не встановлено, можна сміливо, просто відправити безкоштовне СМС з запрошенням.

У додатку Telegram мінімальний набір налаштувань для зручної роботи. Хочете — міняйте фон бесіди або встановіть собі нову фотографію. Є можливість налаштувати індивідуально параметри оповіщень для зручного використання.

Спілкуватися і не втрачати інформацію стає простіше. Всі повідомлення зберігаються в безкоштовному необмеженій хмарі, яке Telegram виділила для своїх користувачів. Приємного вам обміну даними і просто дружнього спілкування!