Тепер і вам стане відомо, де можна d3dx9_26.dll скачати безкоштовно

Тепер і вам стане відомо, де можна d3dx9 26.dll скачати безкоштовно

У більшості випадків DLL помилки пов’язані безпосередньо з використанням ігрового софту. Відсутні програмні елементи з набору динамічних бібліотек Windows викликають різного роду системні конфлікти на комп’ютері. У підсумку геймер позбавляється можливості успішного запуску тієї або іншої гри. Проте все можна відновити, де саме можна d3dx9_26.dll скачати безкоштовно ви, шановний читачу, і дізнаєтеся з матеріалу цієї короткої статті-інструкції.

Сьогодні ми розглянемо:

  • 1 Що робити, якщо виникла помилка, яка посилається на файл відсутній d3dx9_26.dll?
  • 2 Спосіб швидкісного усунення ігрових неполадок

Що робити, якщо виникла помилка, яка посилається на файл відсутній d3dx9_26.dll?

Перш за все слід звернути увагу на саму назву «нещасливої» помилки. Скорочене згадка пакету DirectX (d3dx9_26.dll) говорить про те, що пошкоджений компонент відноситься до дев’ятої версії цього програмного набору динамічних бібліотек. Тобто встановивши працездатний пакет DirectX 9 (скачати можна тут), проблема зникне сама собою.

Тепер і вам стане відомо, де можна d3dx9 26.dll скачати безкоштовно

Однак, перш ніж вдатися до такого методу відновлення, перш варто перевірити жорсткий диск вашого комп’ютера на предмет вірусного зараження. Часто саме в результаті руйнівного впливу шкідливого коду першими «страждають» DLL-файли. Перевірте системну область HDD компетентним антивірусним засобом і тільки після приступайте до установки нової версії DirectX. Який антивірусний продукт підходить для таких цілей, докладно описано в цій статті.

Спосіб швидкісного усунення ігрових неполадок

Якщо вас долає лише одна DLL помилка — d3dx9_26.dll, то можна спробувати скачати відсутній програмний елемент у його одиничному екземплярі. Так сказати, робочу динамічну бібліотеку з відомим назвою.

  • Завантажити окремий файл ddll можна звідси.
  • Розпакуйте скачаними архів і помістіть файл на робочий стіл.
  • Увійдіть в меню «Пуск».
  • Перейдіть в розділ «комп’ютер».

Тепер і вам стане відомо, де можна d3dx9 26.dll скачати безкоштовно

  • За допомогою провідника Windows відкрийте папку «system32».
  • Скопіюйте DLL відсутній компонент з подальшим згодою на його заміну.

Після того як ви перезавантажте комп’ютер і спробуйте запустити гру. У випадку якщо у вас все вийшло — ми вас вітаємо, ні — вдайтеся до першого способу і зробіть перевстановлення всього пакету DirectX. Не впадайте у відчай, у вас все вийде!