Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dll

При роботі з будь-якою версією сучасних ОС Віндовс користувач може зіткнутися з раптово виникли на екрані сполученням «Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dll». Поява цього повідомлення зазвичай сигналізує про відсутність на комп’ютері ряду важливих системних оновлень, що ускладнює ряду програм коректну роботу з пам’яттю вашого ПК. У даній статті я розповім, у чому причина проблем з SetDefaultDllDirectories, і як виправити зазначену дисфункцію на вашому комп’ютері.

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dllТабличка з помилкою DLL KERNEL32.dll

Що значить помилка і причини її виникнення

У більшості випадків поява помилок зі згадуванням kernel32.dll безпосередньо корелює з проблемами в роботі системної пам’яті. При запуску Віндовс система завантажує бібліотеку kernel32.dll в захищену область пам’яті, щоб інші програми не використовували зазначену область для своїх завдань.

Згодом якщо яка-небудь програма все-таки намагається звернутися до захищеній області пам’яті, то це призводить до появи різних помилок зі згадуванням кернел32.dll.

У нашому ж випадку поява зазначеного повідомлення «Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dll» сигналізує про відсутність даних про запитуваної програмою функції. Зазвичай це викликано використанням застарілої версії ОС, або відсутністю в системі низки важливих системних оновлень (зокрема, оновлення KB2533623, призначеного для забезпечення правильної і безпечної завантаження зовнішніх бібліотек).

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dllНайбільш часто ця помилка з’являється при роботі з додатком «Дискорд»

При цьому зазначена проблема може виникнути в будь-який момент роботи ОС – при її запуску або завершення, під час перегляду фільму чи проведення часу за комп’ютерною грою. А програмами, що викликають появу помилки, зазвичай є «Olympus», «Xperia Companion», деякі антивіруси та інші аналоги.

Як виправити «Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dll»

Найбільш домінантним чинником виникнення помилки з SetDefaultDllDirectories є старіння операційної системи користувачем. Якщо користувач використовує архаїчну ОС (рівня Віндовс XP), або просто не встановлює на сучасні версії ОС потрібні оновлення, то рано чи пізно зіткнеться з згаданою проблемою. Тому для виправлення ситуації виконайте наступне:

  • Встановіть всі необхідні апдейти для вашої версії ОС. Якщо ви використовуєте Віндовс XP, то рекомендую встановити всі необхідні для даної ОС паки (Service Pack 2 і Service Pack 3). Для користувачів Віндовс 7, 8, 10 також рекомендую встановити всі необхідні оновлення для їх операційки;
  • Встановіть вкрай важливе додаток KB 2533623 з сайту Microsoft. Перейдіть за вказаним посиланням, знайдіть відповідне оновлення для вашої версії ОС (не переплутайте розрядність ОС при виборі оновлення. Щоб дізнатися розрядності вашої системи натисніть Win+Pause), завантажте і встановіть його на ваш комп’ютер. Після цього перезавантажте систему, проблема може бути вирішена;

    Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dllВиберіть релевантне оновлення для вашої версії ОС

  • Якщо зазначена проблема виникла при установці програми «Olympus» (програма для публічного спілкування), тоді необхідно спочатку видалити директорії програми на жорсткому диску. Для цього виконайте наступне:

Натисніть на кнопку «Пуск», в рядку пошуку введіть %AppData% та натисніть enter. У вікні, що вміст директорії «AppData» пошукайте папку «olympus», і видаліть її.

Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dllВведіть %appdata% і натисніть enter

Потім ту ж маніпуляцію зробіть з %LocalAppData% , в відкрилася директорії «LocalAppData» знайдіть директорію «olympus» і видаліть її.

Тепер перезавантажте комп’ютер і спробуйте встановити зазначену програму, вона повинна встановитися без проблем.

  • Створіть новий обліковий запис у вашій ОС, де її назва зазначено латинськими літерами. У ряді випадків причиною дисфункції є присутність латинських букв у назві облікового запису користувача в ОС. Тому створення нової закладки латиницею допоможе виправити виниклу проблему, і встановити з неї потрібну програму на ваш комп’ютер.

    Точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dllСтворіть новий обліковий запис, ім’я якої буде складатися з латинських графем

Висновок

Найбільш ефективним методом вирішення проблеми, коли точка входу в процедуру SetDefaultDllDirectories не може бути знайдена в бібліотеці DLL kernel32.dll є установка на комп’ютер спеціального додатка KB 2533623 від Microsoft. Після інсталяції оновлень для вашої версії ОС розглянута мною проблема зазвичай буває вирішена, і ви можете повною мірою насолодитися функціоналом програми «Дискорд» та інших відповідних програм.