ТОП-3 кращих редакторів музики онлайн

Кожен стикався з тим, що йому доводилося вирізати фрагмент з улюбленої пісні для установки його на рингтон. Для цієї мети добре підходять музичні онлайн редактори. Немає необхідності знаходити, завантажувати, встановлювати на свій ПК зайві і громіздкі програми, які засмічують ваш комп’ютер і займають місце на жорсткому диску. Це ще за умови, що ви знайдете безкоштовне ПЗ для редагування треків. Часто такі програми бувають платні або мають обмежені можливості в безкоштовних версіях. Чи То справа – відкрив браузер, закачав музику і роби що завгодно, а головне безкоштовно. Адже такі ресурси монетизуються за рахунок реклами, яку розміщують в цьому ж вікні. Давайте розглянемо найкращі аудиоредакторы, які можна безкоштовно використовувати онлайн.

ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнРедагуємо музику в браузері

Mp3cut.ru — онлайн додаток для обрізки аудіозаписів

Слово «Cut» в англійській мові перекладається на російську як «Різати». Розрізання і склеювання музики – це найпопулярніші функції, які виконують користувачі з музикою. Адже часто нам потрібно вирізати драйвовий програш з пісні або мелодії для рінгтона свого мобільного.

Mp3cut.ru – це один з безкоштовних російськомовних сайтів редакторів, який пропонує набір інструментів для онлайн обробки звуків і пісень.

ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнВсі сервіси сайту mp3cut.ru по редагуванню пісень

Тут ви знайдете спеціальні розділи, які мають своє призначення. Вірніше сказати, не розділи, а так звані «сателіти», які мають спільного розробника. Ви зможете вибрати сервіс за вашими потребами.

Даний онлайн mp3 редактор надає наступні можливості:

 • «Обрізати пісню» — виберіть будь-яку пісню на своєму комп’ютері або додайте посилання з Інтернету, і в 3 кроки створіть потрібну вам композицію, без зайвих куплетів і програшів. Якщо ви додасте відео, то буде вилучено тільки музичний супровід ролика.

  ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнОбрізаємо пісню на сайті mp3cut.ru

 • «Аудіо конвертер» — завантажте композицію і конвертуйте її в інші формати, а саме – mp3, wav, for iPhone, m4a, flac, off, mp2, amr або інші настройки, а потім натисніть кнопку «Конвертувати».

  ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнКонвертуємо трек на mp3cut

 • «З’єднати пісні» — тут ви можете об’єднувати будь-які треки, налагоджувати на них свій голос в кілька кроків. Виберіть потрібні частини, які будуть з’єднані і натисніть кнопку «З’єднати».
 • «Відео конвертер» — дозволяє зробити ту ж конвертацію, тільки для відео. Тут є самі популярні відео формати.
 • «Обрізати відео» — відповідно обрізка будь-якого відеоролика. Є всі популярні формати.
 • «Запис звуку» — запис з мікрофону комп’ютера з подальшим редагуванням пісень місцевими інструментами.
 • «Записати відео» — запис з допомогою веб-камери.
 • «Разархиватор» — інструмент, який вміє відкривати будь-які архіви, в тому числі ті, які захищені паролем, а також частини архівів (zip.part1).
 • «ПДФ інструменти» — це набір програм для роботи з форматом pdf.

Читайте також: ТОП 5 безкоштовних видеоредакторов для новачків

Qiqer.ru — простий редактор для обробки музики онлайн

Qiqer.ru – це безкоштовна онлайн програма для редагування музики. Вона заснована на популярному музичному редакторі Audacity. Qiqer.ru дозволяє працювати з такими форматами, як mp3, wave, ogg, а також експортувати музичні файли wave.

ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнРедагуємо треки на qiqer.ru

Онлайн аудіоредактор музики взяв від настільної програми найпростіші і часто використовувані функції – програти, вирізати, видалити, обрізати, наростання/загасання, робота з гучністю.

Сам процес корекції мелодії в редакторі дуже простий, для цього:

 • Завантажте на сервіс аудіофайл, музичну композицію. Для цього використовуйте просте перетягування файлу лівою кнопкою миші.
 • У тимчасовій шкалі з’явиться ваша доріжка. Тепер ви можете вибрати ділянку, який потрібно вирізати або навпаки залишити, а решту обрізати.

  ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнВибираємо відрізок для обрізання мелодії

 • Для виділення ділянки доріжки натисніть ліву кнопку миші на потрібній точці і розтягніть до другої точки відрізка. Потім натисніть вирізати або обрізати.
 • Таким же чином можна зробити наростання або загасання ділянки, виділіть частину треку і натисніть відповідну кнопку на панелі інструментів.

  ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнНалаштовуємо загасання і наростання композиції

 • Ви можете змінити звук на певній ділянці треку, для цього натисніть відповідні піктограми на панелі.
 • Під тимчасовою шкалою знаходяться кнопки програвання доріжки, а також кнопка «Рендер», яка служить для підготовки файлу до скачування і «Зберегти».
 • Коли ви налаштували все необхідне в майбутньому треку, всі перетворення провели, натисніть кнопку «Зберегти» для того, щоб завантажити на свій комп’ютер.
 • Рекомендую: Створення музики онлайн.

  Jarjad.ru — багатофункціональний сервіс по зміні аудіофайлів

  Сайт jarjad.ru пропонує багато різних можливостей – з’єднання треків, редагування відео та аудіо. Також є список вже готових рингтонів і фраз з фільмів для вашого телефону, у тому числі створених самими користувачами. Цей російськомовний безкоштовний сервіс має дуже прості, але корисні інструменти для роботи з вашими відео і аудіофайлами. Я розповім вам про них по порядку.

  Аудіо-відео-конвертер – це простий конвертер відео, який дозволяє просто обрізати частину відео з усім вмістом, музикою і голосами.

  Процес відбувається у декілька кроків:

 • Спочатку завантажити відеофайл.
 • Виберіть формат для перетворення на виході, бітрейт відео і аудіо.
 • Вкажіть часовий відрізок в цифрах, який необхідно обрізати.
 • Після цього натисніть кнопку «Завантажити і конвертувати» і програма самостійно створить потрібний файл.
 • Коли файл буде перетворений, натисніть синю кнопку для скачування.
 • ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнКонвертуємо мелодію на сервісі jarjad.ru

  Аудіоредактор онлайн – цей інструмент також не є складним у використанні. В редакторі музики є всі основні інструменти для роботи із звуковою доріжкою в режимі онлайн.

  ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнРедагуємо треки на jarjad.ru

  Найголовніше – приємний і зрозумілий дизайн. Для його використання натисніть на кнопку завантаження файлу над робочим вікном редактора або просто перетягніть потрібний музичний файл в робоче вікно програми.

  ТОП 3 кращих редакторів музики онлайнПанель інструментів онлайн редактора музики

  • Робота з редактором дуже схожа з попереднім сервісом, всі кнопки підписані російською мовою, так що вам не доведеться довго розбиратися в їх назві. Для обрізання композиції виділіть необхідний ділянку доріжки.
  • У верхній панелі натисніть кнопку з ножицями, щоб вирізати частину пісні.
  • Під звуковою доріжкою розміщені 2 кнопки – «Плавне вступ» і «Плавне загасання». Застосуйте їх при необхідності.
  • У цій програмі є спеціальна кнопка «Нормалізація звуку», яка зменшить звукові шуми запису мікрофона, вирівняє гучності різних сигналів і т. д.
  • Під тимчасовою шкалою знаходяться кнопки програвання. Коли ви створите необхідний трек, налаштуйте його, натисніть кнопку «Зберегти зміни», а потім «Завантажити». Після скачування створеної вами мелодії ви можете прослуховувати її на своєму ПК або скинути на телефон для того, щоб поставити на вхідний дзвінок.

  Розділ «Поєднати музику онлайн» містить той же редактор, що і попередній, але з можливістю завантаження 2 і більше треків. У цьому розділі ви можете виконувати всі ті ж функції з тією лише різницею, що тут можна об’єднувати звукові доріжки, накладати одну на іншу. Для цього завантажте мелодії по черзі і відредагуйте, а після зіставте їх.

  Читайте також: Як змінити темп пісні онлайн.

  На сайті є розділ з вже готовими рінгтонами, які ви можете завантажити на свій комп’ютер. У верхньому рядку міститися кілька розділів з рінгтонами – від користувачів, фрази з фільмів та основна база. Виберіть один з сотні готових оброблених композицій з основного списку. Перейшовши на сторінку, під треком ви можете знайти посилання для завантажування, а також посилання на відео ролик. Після редагування музики онлайн, ви зможете самі додавати треки в основну базу на сайті.