На сьогоднішній день в інтернеті існує безліч сайтів, на сторінках яких можна її не тільки прослухати в онлайн режимі, але і завантажити. Але як би не крокував прогрес, залишається сайти, які обманюють користувачів і завантажити на них музичні треки можна відправивши смс повідомлення або сплативши цю можливість.

У цій статті ви дізнаєтеся 4 кращих сайту для безкоштовного скачування музики.

Zv.fm

Досить популярний ресурс серед користувачів. Простий і не навящивый дизайн дозволить вам легко розібратися і орієнтуватися на сайті. Рядок пошуку, розташована вгорі головної сторінки, допоможе відшукати необхідні композиції всього за кілька секунд.

Якщо ви не визначилися з бажаними для прослуховування піснями – на головній сторінці сайту є таблиця «Популярні MP3» з трьома вкладками «день», «тиждень» і «місяць».

Також, крім скачування і відтворення музичних записів, на zv.fm можна прослуховувати радіостанції. Список доступних станцій нараховує аж 130 штук і всі вони, без винятку, працюють в онлайн режимі.

При реєстрації на сайті zv.fm у вас з’явиться можливість створювати плейлисти з улюбленими композиціями.
Щоб скачати пісню сайті zv.fm досить підвести курсор миші на аудіотрек і натиснути кнопку «Завантажити». Завантаження композиції розпочнеться автоматично.

Best-muzon.com

Хороший сайт з продуманим і зручним дизайном, знову-таки з рядком пошуку, а також алфавітним покажчиком. Але все ж таки сам принцип пошуку трохи здивував, оскільки змушує зробити занадто багато кліків, щоб завантажити або прослухати музику.

Дуже сподобалися музичні збірки, іменовані природно «Добірки». Їх список досить великий і відшукати їх не складно. Музичні композиції у добірках зібрані на різний смак і настрій.

Також сайт best-muzon.com здивував відсутністю реєстрації, але якщо по правді кажучи, вони й не потрібна.

Щоб скачати пісню з сайту best-muzon.com достатньо лише підвести курсор миші до рожевої стрілкою і натиснути на неї.

 

Muzofon.com

Сайт muzofon.com симпатизує дуже багатьом користувачам, оскільки має велику базу аудіотреків. Але на нашу думку цей сайт має дуже багато недоліків, порівняно зі своїми конкурентами.

По-перше, це пошук по сайту. Якщо ви введете назву пісні, яку бажаєте завантажити, то в результаті пошуку відобразиться занадто багато однакових композицій. Це дійсно вводить в оману.

По друге це «Збірники». Вони хоч і позначені як «beta», але функція явно непродуманна оскільки складно визначитися, які композиції знаходяться в тому чи іншому збірнику дивлячись тільки на картинку.

Але все ж таки сайт дійсно виконує свої головні функції – прослуховування музики і скачування її. Щоб скачати пісню сайті muzofon.com необхідно натиснути на синій значок дискети, а потім з’явилася в новій вкладці вибрати спосіб завантаження: використовуючи програму-завантажувач або просту завантаження.

 

Zaycev.net

Старий добрий сайт Зайцев.немає продовжує радувати своїх відвідувачів можливістю слухати і скачувати музику. Тільки тепер дизайн сайту змінився і став більш привабливим – “сучасніше”. Детально описувати Зайцев.ні не варто, оскільки практично кожен користувач чув про неї або хоча б раз відвідував. Реєстрація, рекомендовані виконавці, пошук, плейлисти – все як завжди, в старому стилі.

Ось тільки пошук знову не порадував. При введенні найменування композиції і треки вибиває по мимо шуканого ще багато інших, перейменованих, варіантів. Але результатів пошуку видасть на багато менше, ніж на сайті muzofon.com.

Скачувати музику на сайті Зайцев.немає потрібно аналогічним способом, як і на Best-muzon.com. Також підводимо курсор миші до стрілочки і тиснемо на неї.

Якщо підвести підсумок, серед цих 4-х сайтів безсумнівним переможцем є Zv.fm. Та ні, краще сказати переможцем по всіх номінаціях. І юзибалити, і база музичних композицій без нічого зайвого, і зручний пошук.