Нова функція від всіма відомої соціальної мережі Facebook. Тепер для власників інтернет-магазинів, або для компаній, що представляють послуги, з’явилася така кнопка “Купити зараз”. Також є такі різновиди як: “Почати покупку”, “Зв’язатися з нами”, “Замовити”, “Забронювати”. Цю кнопку можна розмістити на Сторінках і Групах.

У даний момент кнопки тестуються, і в цьому беруть участь трохи рекламодавців. Даний сервіс дозволяє, не виходячи з соціальної мережі виробляти покупки або замовлення ваших товарів і послуг.

До речі про соціальних мережах, у Twitter кнопка “Купити зараз” з’явилася недавно. Facebook вирішив не відставати і зробити собі, але трохи модернізував. Також від мережевих гігантів не хоче відставати і YouTube, і вже через місяць ми побачимо і у нього можливість купувати через кнопку.

Для Facebook продажу це щось нове. Наїмося це не зіпсує їх сервіс, а навпаки покращить його і вдосконалює. Якщо ви поманіть роки два тому вони намагалися зробити що-то з продажами. Тоді було функція подарунків у вигляді карт Starbucks. Але, на жаль, цей проект пішов до дна.

Бажаємо удачі в продажі в Facebook, думаю якщо все правильно налаштувати це принесе певний відсоток продажів для компанії. Як налаштувати дану послугу ми напишемо трохи пізніше.