Unistall Tool – скачати програми для видалення файлів

Для будь-якого фахівця, а також рядового користувача актуальною проблемою є потреба у збільшенні продуктивності комп’ютера. Unistall Tool – утиліта, що представляє собою зручний, швидкий і безпечний продукт, за допомогою якого ви можете:

  • Деінсталювати неприменяемые програми, які просто набридли чи не втечуть;
  • Чистити комп’ютер від всіляких непотрібних системних елементів, а також для видалення файлів, які не виходить видалити після застосування uninstall ОС.

Unistall Tool   скачати програми для видалення файлів

Природно, то для цих цілей ви можете використовувати стандартні можливості, які йдуть в ОС. Однак скачати Unistall Tool для видалення програм буде правильним рішенням, оскільки він володіє цілим списком істотних переваг. За допомогою цієї програми користувач може видалити заважає або просто зайве, а також всі його файли, при цьому процедура пройде максимально ефективно.

Особливістю утиліти є використання фірмової технології, за допомогою якої деінсталяція програми здійснюється без жодного сліду, тобто нічого не залишається ні в реєстрі, ні в будь-який з або папок.

Переваги Unistall Tool

  • Насамперед слід зазначити високу ступінь продуктивності в порівнянні зі стандартними засобами віндовс.
  • Для будь-якого користувача зрозумілий і простий інтерфейс;
  • Демонстрація всіх встановлених на ПК прихованих додатків;
  • У розпорядженні передбачено 33 варіанту мовного меню, в тому числі і російської.
  • Абсолютна деінсталяція додатків, видалити які ви не зможете звичайними засобами.
  • Запуск можливий з будь-якого зовнішнього носія, сумісний з будь-якої існуючої в наші дні операційною системою.

Unistall Tool   скачати програми для видалення файлів

Скачати Uninstall Tools безкоштовноПоділися з друзями:

За допомогою Unistall Tool будь-який користувач зможе сформувати, а також вивести на екран реєстр програм, які в недавньому часі були встановлені на персональний комп’ютер. Згідно з вибраними параметрами, ви також можете вибрати будь-які налаштування для програми, які також можна буде деінсталювати. Дана програма має досить корисною і ефективною опцією Smart Search, вона здатна виробляти автоматичний пошук додатків, які гальмують роботу комп’ютера, внаслідок чого пропонують видалити їх.