Урс Хольц почав роботу в Google з 1999 і допоміг побудувати великі комп’ютерні системи, які управляють найбільшої і найуспішнішої веб-компанією в світі.


Тепер він відповідає за поштовх Google для того, щоб відкривати більше комп’ютерних систем в будь-якій іншій компанії, яка хоче використовувати їх – це частина більшого тренду під назвою “хмарних обчислень”, де у компанії більше немає запуску на своїх власних комп’ютерних систем.
Тут він конкурує проти Amazon, у якого є величезна перевага, а також Microsoft і IBM, у яких є більш сильне присутність на великих підприємствах, які Google в кінцевому рахунку сподівається захопити.
Але ці конкуренти не головне, що не дає йому спати вночі.

Що насправді хвилює його, це те, що існує можливість того, що уряд по всьому світу змусить Google і інших провайдерів хмарних мати справу з купою різних інтернет – стандартів і законів. Як він висловився:
Моє найбільше побоювання в тому, що регулювання буде загрожувати темпами інновацій. Іноді ми говоримо про нього, як інновації з дозволу: ми іноді говоримо про нього як про інновації за дозволом: тобто вам дозволяються робити тільки ті речі, які знаходяться в списку. Також, перш ніж ви захочете створити нову річ, вона насамперед повинна бути внесена в список. Якщо б Інтернет був створений цим шляхом, зараз ми б не були тим, чим є на даний момент. Тому що телефонні компанії заявили б, “Ви не можете використовувати біти, щоб передавати голосові сигнали — звуки — це просто неправильно”.

Мене турбує те, що межі регулювання дуже рано фрагментують хмара дуже рано. Уявіть, що замість Операційної системи Mac OS, у вас є 100 різних OSs Mac, один для кожної країни. Потім ціла екосистема зламається, бо як розробник додатків, ви повинні будете кваліфікувати свій додаток до кожним з цих сотні ОС. Ціла економіка і темп інновацій зруйнується.
США продиктували правила для частини слюсарної справи, яке змушує працювати Інтернет. Пізніше, в цьому році, вони збираються змінити , коли глобальна влада Інтернет імен, ICANN (Міжнародна корпорація з присвоєння імен і номерів), підпадає під міжнародний контроль. Серф турбуватися про те, що маючи дуже багато зацікавлених сторін прийняття рішень, може викликати проблеми:
Фрагментація руйнує основну функціональність в інтернеті. Незалежно від того, де ви знаходитесь в Інтернеті, ви отримаєте таку ж відповідь … Питання фрагментації руйнує це значення.

Google, ймовірно, налаштовані на загрози державного втручання, враховуючи, що Європейський союз звинуватив компанію в антимонопольних порушень і почав нове розслідування відносно компанії в минулому місяці.
Незважаючи на це, Інтернет процвітає протягом останніх 20 з лишнім років завдяки ряду спільних основних стандартів та його новинки перед обличчям повільного законодавства — багато інтернет процесів просто не спробували це насамперед, тому, що уряд не знає, як відрегулювати їх.
Оскільки Інтернет росте і стає просто іншим сегментом світової економіки, є ризик, що інновації можуть сповільнитися.