Добрий день. Я трохи захопився операційною системою Ubuntu, якщо бути точніше її користувальницької клієнтської версією. Це неймовірно красива і оптимізована операційна система. Я як постійний користувач Windows, ніколи б не подумав що можна взяти вікно відеоплеєром з включеним відтворенням якого-небудь фільму на 20Гб, переносити його, і воно буде рухатися ПЛАВНО. У мене культурний шок був коли я це побачив.

Загалом, якби не моя любов до комп’ютерних ігор (а далеко не всі вони ще доступні для Ubuntu, хоча Steam і працює в цьому напрямку), я б з задоволенням перейшов на дану операційну систему як на основну. Ну а для комфортної роботи в будь-якій операційній системі, мені потрібен мій браузер з усіма моїми закладками. Тому сьогодні ми розберемо як встановлювати Google Chrome, на щастя зараз це вже все дуже просто і майже так само, як на Windows.

Установка: покроковий опис

  • Відкриваємо стандартний браузер в Ubuntu це Firefox, в Debian — Iceweasel. Переходимо на сайт www.google.com/chrome і тиснемо по синій кнопку «Download». До речі, на кожній платформі сторінка має свою анімацію і суб’єктивно на Ubuntu вона найкрасивіша!
  • Вибираємо відповідну версію, читаємо правила і якщо ви згодні з ними, тиснемо кнопку «Accept and Install». І ось тут дії в операційних системах трохи відрізняються. На Ubuntu ми відразу вибираємо «Відкрити в Software Center», він стоїть відразу за замовчуванням, це запустить установник пакетів програм.
  • На Debian ж потрібно вибрати через що запустити установку в ручну, тому ставимо крапку на «Відкрити в» тиснемо кнопку «Огляд» і вибираємо в /usr/bin/gpk-install-local-file (цей пакет входить в Gnome PackageKit, яка входить в стандартний клієнтський пакет Debian).
  • Тиснемо «Встановити». Вводимо пароль адміністратора і чекаємо установку. Якщо ваш Debian лається на репозитарії то генеруємо їх ось тут http://debgen.simplylinux.ch/, вписуємо їх у /etc/apt/sources.list і в терміналі набираємо apt-get update і apt-get install -f.

  • Після установки з’являться ярлики нашого улюбленого браузера. В Ubuntu скористайтеся пошуком і перетягніть його на панель завдань, а в Debian в каталозі «Інтернет».

  • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

    Спасибі за увагу!

    Матеріал сайту Skesov.ru