Однокласники – це дуже популярна соціальна мережа серед людей різного віку і статусу. Тут Ви можете шукати старих друзів, заводити нові знайомства, обмінюватися повідомленнями або подзвонити другу в Однокласниках. Можна відправляти подарунки іншим людям, додавати, переглядати і оцінювати фото або відео інших користувачів і ще багато чого іншого.

І якщо раніше потрібно було сидіти біля комп’ютера або ноутбука, щоб поспілкуватися в даній соціальній мережі, то з появою сучасних мобільних пристроїв, все стало набагато простіше. Зі свого телефону або планшета Ви можете заходити на Однокласники, використовуючи мобільну версію сайту або через мобільний додаток. У чому відмінність цих двох понять?

Мобільна версія – це спеціальний інтерфейс сайту, який адаптований під мобільні пристрої. У цьому випадку Ви відкриваєте на телефоні браузер (Opera, Google Chrome) і заходите на свою сторінку в Однокласниках. Про те, що у Вас відкрита мобільна версія, буде зрозуміло з адресного рядка – замість звичного https://ok.ru/ там буде https://m.ok.ru/.

Мобільний додаток – це спеціально розроблене додаток для смартфонів і планшетів. Після того, як Ви встановите його на свій пристрій, у Вас з’явиться доступ до всіх основних функцій сайту. Інтерфейс трохи відрізняється від звичних Однокласників: трохи інше розташування пунктів меню, але в цілому розробники добре постаралися і зробили додаток максимально зрозумілим і зручним.

Іконка буде знаходитися прямо на робочому столі, і Ви зможете отримати доступ до сайту в будь-якому місці, де буде доступно Інтернет з’єднання. Крім того, на Ваш пристрій будуть приходити повідомлення про нові оцінках до фото, коментарів, отриманих повідомленнях і інше.

Тепер давайте розбиратися, де скачати і як встановити Однокласники, а точніше мобільний додаток сайту, на телефон або планшет з операційною системою Android.

Зміст:

  • 1 Звідки завантажити мобільний додаток Однокласники на телефон
  • 2 Встановлюємо мобільний додаток Однокласники на телефон з Android

Звідки завантажити мобільний додаток Однокласники на телефон

Завантажувати різні додатки на телефон і планшет з Android найкраще з Play Маркету. Тому знайдіть відповідну іконку на Вашому пристрої і натисніть на неї.

Зверху Ви побачите рядок пошуку, натисніть по ній.

Тепер наберіть в пошуковому рядку «Однокласники». У випадаючому списку відкриються деякі варіанти, виберіть перший пункт «Однокласники», навпроти якого буде логотип соціальної мережі, і клацніть по ньому.

Ось звідси ми і будемо завантажувати мобільний додаток Однокласники на Ваш пристрій. Тепер переходимо до другого пункту.

Встановлюємо мобільний додаток Однокласники на телефон з Android

Після того, як ми знайшли додаток Play Маркеті, його потрібно встановити. Для цього натисніть на відповідну кнопочку. Зауважу, що за завантаження та встановлення програми платити не потрібно – це абсолютно безкоштовно.

Далі потрібно дати доступ вказаними дозволами – натисніть «Прийняти».

Чекайте, коли програма буде вивантажено на Ваш пристрій.

Після завантаження та установки мобільного додатку, на робочому столі Вашого телефону або планшета з’явиться нова іконка з логотипом Однокласників. Клікніть по ній.

Якщо у Вас є сторінка в Однокласниках, натисніть кнопку «Вхід». Якщо ні – натисніть «Швидка реєстрація». Статтю про те, як зареєструватися в Однокласниках, можете прочитати, перейшовши за посиланням.

Далі введіть свій логін – номер телефону, пароль від Вашого профілю і натисніть «Увійти».

На цьому, установка мобільного додатку Однокласники на телефон закінчена. Звикайте до нового інтерфейсу і будьте онлайн 24 години на добу.

А, може, і це буде Вам цікаво: