Як зробити посилання на людини Вконтакте досить популярне питання, так як у багатьох обговореннях зустрічаються дані посилання, але не всі люди знають як це зробити. Це можливість корисна тим, що ви можете написати будь-який текст, посилання, тобто самі вирішуєте в якому вигляді надати її на огляд. Сьогодні я розповім про це, також навчу вас залишати посилання на групи, паблики, зустрічі і навіть покажу використання смайликів замість тексту.

Посилання на людини. Інструкція

Для того щоб залишити посилання в коментарях до запису, до фотографії, в обговореннях або просто на своїй стіні або стіні одного потрібно провести таку маніпуляцію — набрати нехитрий набір символів:

*id1 (Павло Дуров)

Розберемо по порядку. Починається конструкція з символу *. Далі ID людини, на якого ви збираєтеся послатися — фактично універсальний адресу сторінки. В дужках текст, який буде відображатися після відправлення запису. Виглядає все так:

До:

Після:

Якщо сторінка користувача замість ID містить фразу або слово (короткий адреса), то замінюємо id*** на цю фразу (якщо ви не знаєте ID). Подивимося, як все буде виглядати в підсумку на прикладі сторінки Миколи Дурова.

*abacabadabacabaeabacabadabacaba (Микола Дуров)

Як зробити посилання на групу, паблік, зустріч Вконтакте

Так, ви також можете скласти яким завгодно чином посилання на будь-який з спільнот або заходів. Розглянемо докладніше сам процес. Почнемо з прикладу.

*club121853857 (SearchLikes — пошук лайків та коментарів)

Конструкція також починається з *, потім додаємо адресу на групу, в дужках текст. Далі, щоб даремно не стрясати повітря наведу приклади на складання посилань на різні паблики, спільноти і зустрічі, враховуючи всі варіанти:

*fed_ru (Російська Федерація) — fed_ru — це короткий адресу групи (такий формат підходить і для пабликов і для зустрічей)

*public91926480 (Барахолка) — публічне співтовариство

*event8888 (Зустріч) — яка-небудь зустріч

На скріншоті підкреслена посилання, отримана в результаті і натиснувши на яку користувач потрапить у групу Російська Федерація.

Замість * у всіх прикладах ви можете використовувати символ @. Результат буде той же. Спробуйте, у вас обов’язково все вийде.

Як зробити посиланням смайлик

Якщо ви знаєте код смайлика, то нічого складного немає. Треба обов’язково розмістити на моєму блозі всі коди смайликів Вконтакте, але це тема окремого посту. Отже, як же зробити посилання з текстом смайла? Все просто, для прикладу візьмемо сторінку користувача — засновника:

*id1 (😊) — в дужках код смайла.

Також можна послатися на групу або зустріч. Або скомбінувати простий текст і код смайла, тоді вийде ще забавніше.

До:

Після:

На жаль, в повідомленнях Вконтакте зробити посилання на людини не вийде, зате можна здивувати друга, відправивши йому пусте повідомлення. Спасибі за увагу, заходьте частіше — вас чекають нові можливості соціальної мережі Вконтакте, про які ви навіть не підозрюєте.