Здрастуйте, дорогі друзі! Зараз ми з вами будемо розбиратися, як зробити підтверджену сторінку Вконтакте. Що це таке і кому вона може знадобитися?

У принципі, більшість з вас вже, напевно, знають, що це таке, раз перейшли на дану статтю, але все ж… У мене для вас як зазвичай придуманий мною термін.

Підтвердженої називають сторінку, на якій біля імені і прізвища її власника стоїть пташка. Якщо коротко пояснювати для чого це потрібно, то скажу коротко. Потрібно це популярним людям для того, щоб відділити свій аккаунт від сотень акаунтів-фейків, які створюють шанувальники або недоброзичливці. Адже може виникнути ситуація, коли відома людина запостит що-небудь у себе на сторінці і це тут же підхоплюють журналісти. А уявіть собі, якщо клони почнуть постити всяку дурницю у себе на сторінках – в ЗМІ може виникнути плутанина і маси поллється неправдива інформація.

Ось, якщо коротко, то в попередньому абзаці я висловив особисто свою думку, для чого потрібна верифікація сторінки.

Як виглядає верифицированная сторінка? Щоб подивитися, досить просто забити в пошуку ім’я якого-небудь відомого людини (Як знайти людину вконтакте по імені та прізвища). Я як приклад наведу акаунт Павла Дурова – творця всіма нами улюбленої соціальної мережі.

Як видно з скріншоту, який я подав вище, навпроти імені Павла варто блакитний кружечок з білою пташкою всередині. Ось так і виглядають верифіковані сторінки.

Як підтвердити сторінку і зробити собі такий же аккаунт, як у Павла? Можна було б у принципі, відповісти на це питання кількома пропозиціями. Досягніть того, чого домігся Дуров і буде у вас така ж сторінка.

Ну, а так, якщо по серйозному, то можу сказати, що верифіковані сторінки – це розкіш не для всіх.

У яких випадках вам підтвердять сторінку:

Ви відома особистість;

У вас десятки клонів, а то і сотні, в соціальній мережі Вконтакте;

Про вас надрукована стаття у Вікіпедії;

Крім Вконтакте і Вікіпедії про вас друкують і інші джерела, які-небудь популярні Інтернет-видання;

Ваша сторінка не заспамлена;

Ви не постите на своїй сторінці всяку нісенітницю з тупих пабликов;

Пости на вашій сторінці носять інформаційний характер і стосуються вашого життя або вашої діяльності.

Якщо всі перераховані вище пункти про вас, то, природно, Вам неодмінно потрібно підтверджувати свою сторінку. Як це зробити? Так просто відправте запит в службу підтримки ВК. Як написати в службу підтримки Вконтакте можете прочитати, перейшовши за посиланням.

А я свою сьогоднішню статтю закінчую і вважаю її такою міні мотивацією. Хочеш собі верифицированную сторінку – добийся результатів.

А, може, і це буде Вам цікаво: