Версія файлу несумісна з вашою версією Windows (32 або 64)

Деякі користувачі стикаються з помилкою – Версія цього файлу несумісна з вашою версією Windows (32 або 64) при запуску програм та ігор. Все що їм залишається зробити після такого повідомлення – це закрити вікно інсталятора програми. У статті ми розповімо докладніше про цю помилку і про те, як її виправити або уникнути.

Версія файлу несумісна з вашою версією Windows (32 або 64)Помилка сумісності версій Віндовс

Причини, за якими з’являється помилка

Зазвичай, причина полягає у невідповідності розрядності операційної системи Windows і розрядності запущеного додатку. Швидше за все у вас встановлена ОС з 32-бітною архітектурою обміну інформації, а програма, яку ви намагаєтеся встановити розроблена для 64-бітної системи. У зв’язку з цим, ви отримуєте помилку «Версія цього файлу несумісна з вашою версією Windows».

Важливо пам’ятати! Особливістю 32-бітної системи є той факт, що вона може запускати програми, тільки з такою ж розрядністю. У свою чергу 64-розрядна система може працювати з файлами, які створені як 32, так і 64-бітної системи Віндовс. Це відноситься до всіх операційних систем, починаючи з версії Windows 7.

Щоб перевірити яка архітектура ОС у вас на комп’ютері, потрібно:

 • Відкрити Панель управління».
 • Зайти в «Система і безпека».
 • Далі відкрити «Система». І на цій сторінці можна побачити розрядність вашої Віндовс на проти рядка «Тип системи».

У цьому разі помилку несумісності 32 і 64 бітної Віндовс можна вирішити декількома варіантами.

 • Скачати ту ж програму або гру (iso або mdf) для операційної системи з 32-бітної системою і встановити. Потрібно відзначити, що розробники ігор намагаються поступово переходити на кращу 64-бітну архітектуру обміну файлами, тому що вона дозволяє працювати з максимальним об’ємом оперативної пам’яті – 32 Гб. У той час як 32-бітна Віндовс працює лише з 4 Гб ОП. Якщо комп’ютер має більше 4 Гб ОП, вони будуть ігноруватися. Часто можна зустріти випадок, коли замість 32 біт програма має х86 архітектуру. Це теж саме значення, воно має якусь історію, пов’язану з мікропроцесорами компанії Intel.
 • Перейти з 32-бітної операційної системи на 64. Для цього вам знадобиться новий дистрибутив з відповідною архітектурою. Ви можете встановити 2 системою ОС 64-бітну Windows, і запускати з неї ігри і програми які цього вимагаю. Такий варіант дозволить вам зберегти стару систему, в якій ви напевно маєте безліч важливих файлів, таких як фото, відео, фільми та інше.
 • Можна усунути причину помилки оновлення Windows до 10 (останньої) версії.Версія файлу несумісна з вашою версією Windows (32 або 64)
 • Перейти на Віндовс з 64-бітною архітектурою

  Якщо ви не знаєте, як це зробити, то зараз буде описано 2 можливих варіанти. У кожному необхідно придбати образ диска з Windows 64 bit. Можна порекомендувати виключно «чисті складання», без всяких додаткових програм, типу «крякнуті» фотошопів і т. д. Знайдіть її в Інтернеті і завантажити.

 • Вам не треба буде навіть заходити в BIOS, як це необхідно при звичайному варіанті. Скачайте образ диска з дистрибутивом, потім завантажуєте і встановлюєте Daemon Tools Lite. Відкриваєте через цю програму образ і встановлюєте.
 • Звичайна установка з форматуванням диска і створенням нових розділів. Цей варіант є самим надійним, але при його використанні будуть видалені з диска всі ваші файли, програми і драйвери пристроїв. Тому потрібно буде перед установкою перенести всі потрібні файли на інший диск або флешку. Помилка може виникнути при установці Windows на 64 «старий» комп’ютер, залізо якого просто не підтримують цю архітектуру. У цьому випадку результатом установки буде повідомлення — версія цього файлу несумісна з вашою версією Windows. Вихід з цієї ситуації тільки один – купівля нового, більш сучасного комп’ютера з підтримкою 64-бітної архітектури операційної системи.
 • Інші причини помилки «Версія цього файлу несумісна з вашою версією Windows»

  Крім основних причин появи цієї помилки, вона також можлива вже в встановленою 64-розрядної ОС. Найчастіше помилка виникає в результаті запуску сучасних ігор. У цьому випадку:

  Версія файлу несумісна з вашою версією Windows (32 або 64)Контроль облікових записів

  • Запустіть програму або гру, використовую обліковий запис адміністратора.
  • Спробуйте пограти з різними варіантами сумісності версій. Для цього необхідно натиснути правою кнопкою по лаунчер гри або клікнути правою кнопкою. У випадаючому меню вибрати «Властивості» і у вкладці «Сумісності» поставити галочку «Запустити програму в режимі сумісності з:» і вибрати ОС зі списку.
  • Якщо попередній варіант не допоміг, запустіть «Виправлення проблем з сумісністю».
  • Іноді ОС не має в наявність архіватора. У цьому випадку при розпакуванні архівів інсталяційного файлу система буде видавати цю помилку. Для того щоб системі вдалося закінчити установку і розпакувати файли потрібно завантажити один з архіваторів. Знайти їх можна в інтернеті.