Viber Desktop — це програма російською мовою VoIP для безкоштовного обміну дзвінками, текстовими повідомленнями, фотографіями і відеодзвінки для мобільних пристроїв на платформах Android, iOS, BlackBerry OS, Windows Phone, Series 40, Bada, Symbian, Nokia і для комп’ютерів Windows 7 (XP,8) і MacOS. Його перевагою є крос-платформеність.

Інтегрується в адресну книжку смартфона і авторизує за телефонним номером в якості ID. Дає можливість здійснювати дзвінки своєї аудиторії безкоштовно у високій якості HD між мобільними платформами мережі WiFi або 3G/4G/GPRS/EDGE/Wap, скаченным та встановленим додатком Viber. Оплата здійснюється тільки за інтернет-трафік.

“З урахуванням появи інтернет-месенджера, додатки Вибер для персональних комп’ютерів з операційною системою Windows 7 і Apple Mac, він стає серйозним конкурентом інтернет-телефонії Skype і сервісу WhatsApp (і ВойсАйПи — зв’язку в цілому) в ріалтайм інтернет-комунікаціях”, — засновники Тальмон Марко і Ігор Магазиник.

Програма Viber Desktop

Viber Windows не є автономним додатком, для його функціонування потрібно наявність вже встановленої програми Viber на мобільному телефоні. По завершенні процесу установки клієнта на комп’ютер, Вайбер автоматично імпортувати контакти з адресної книги в сам додаток. Скачайте його, клацнувши по посиланню нижче в статті.

Десктопний Viber і нові версії програми Viber в першу чергу створювалися для активних людей, що використовують його на різноманітних пристроях (смартфон, планшет, ноутбук або настільний пк), це означає, що у вас завжди буде можливість користуватися відповідним вам додатком, перебуваєте ви вдома, на роботі, в школі або в дорозі. Viber-месенджер може похвалитися значно більшою гнучкістю, ніж аналогічні продукти зв’язку.

Основні суміщені функції телефону і ПК:

 • Зручне перенаправлення дзвінків між додатком Viber 3.0 і Desktop всього одним клацанням миші (між мобільним телефоном і комп’ютером) або виборі при підключенні;
 • Вихідні та вхідні повідомлення одного аккаунта можуть відображатися на всіх пристроях завдяки синхронізації історії, однак звукове оповіщення буде працювати тільки на пристрої, на яку ви використовуєте в даний час;
 • Повідомлення і діалоги, при видаленні на одному пристрої автоматично видаляються з інших пристроїв.

Чому ми зупинили свій вибір саме на ньому

Viber для Windows (XP/7/8) дає можливість безкоштовно відправляти повідомлення і здійснювати безкоштовні дзвінки іншим користувачам на будь-якому пристрої і мережі, працюючи у всіх країнах світу!

Найкраще безкоштовно завантажити Viber для комп’ютера, Айфона або ОС Андроїд на сайті програми.

Він синхронізує ваші контакти, повідомлення та історії дзвінків з мобільного пристрою, так що ви зможете почати розмову на мобільному додатку Viber, а продовжувати його вже на персональному комп’ютері (http://www.viber.com).

Переваги:

 • Безкоштовні дзвінки;
 • Краще HD якість голосових викликів;
 • Відеоповідомлення (відеочат потребує великому діапазоні частот);
 • Текстові та фото-повідомлення, відправлення своїх координат співрозмовника;
 • Групове спілкування функціонує на потужному голосовому движку;
 • Економічно використовує батарею, порівняно з енергоємним Скайпом;
 • Повна синхронізація між мобільним пристроєм та комп’ютером;
 • Передача протікають викликів між пристроями.
 • Немає реєстрації, паролів і не потрібні запрошення від інших учасників. Для початку використання програми її досить завантажити і встановити. А для активації, як і на мобільнику, вводить свій номер телефону і отримує код підтвердження.
 • Використовують Viber вже більше 200 млн. користувачів 193 країн світу. Компанія розробник весь час займається інноваційною діяльністю, виводить на міжнародний ринок нові платформи і додає цікаві особинки, такі як эмограммы і стікери.
 • Поява комп’ютерної Viber Media версії стало частиною оновлення, що включає в себе більш зручний інтерфейс на смартфонах Android. Програма Viber на сьогоднішній день доступна на 27 мовах світу, включаючи російську.

Як встановити програму на ПК

 • 1. Завантажуємо файл програми для Windows (XP/7/8) не з торрента а, з офіційного сайту http://www.viber.com для подальшої його установки.
 • 2. Встановлюємо звичайним чином. (Встановлювати на комп’ютер необхідно перебуваючи в облікового запису “Адміністратор“).
 • 3. Після завершення процесу установки, переходимо до запуску з ярлика на робочому столі.
 • 4. Активація програми, роумінг. Тут потрібно ввести свій номер мобільного телефону у форматах Росія 79, Україна 38 і клікнути по “Continue“. З рахунку грошей не знімуть, активація безкоштовна. Код активації прийде, якщо ви встановите спочатку програму в мобільник. (Код інколи приходить не як стандартне Sms повідомлення, а повідомлення Вибер). Після чого введіть код з СМС у вікно програми і натисніть “Enter Viber“.
 • От і все! Тепер ви потрапили в головний інтерфейс програми для комп’ютера на російською мовою.