Сьогодні ми поговоримо про вибір сучасного цифрового фотоапарата і розглянемо три типу фотокамер, які здатні надати вам повний спектр налаштувань і якість одержуваних знімків.

Так виходить, що все більше відмовляється від фотокамер як від окремих пристроїв, вважаючи за краще фотографувати на мобільний телефон, який завжди в кишені. Однак давайте будемо відверті, не може смартфон з оптикою розмір якої дорівнює розміру гудзика на сорочці, давати якість знімків краще або хоча б рівна якості будь цифромыльницы. Навіть якщо у вас в руках останній iPhone, все одно якість отримується даними смартфоном не зрівняється з якістю фотографій одержуваних за допомогою окремої фотокамери.

Які фотокамери зараз існують на ринку і як вибрати підходящу саме вам камеру? Давайте розглянемо три основних типи сучасних фотокамер: компакт камери (вони ж цифромыльницы), бездзеркальні камери, дзеркальні камери.

Компакт камери самі дешеві і неякісні в даному списку типів камер. Вони будуються на простий оптиці і мають просту матрицю. Однак ці камери чудово підійдуть для людей, яким необхідно зафіксувати моменти свого життя, дні народження дітей і тому подібні урочистості. Великий плюс цих камер, крім ціни – це їх автоматичні установки та режими, які оптимізують камеру під різні сценарії зйомки (наприклад, сонячний день, або зйомка в приміщенні).

Бездзеркальні камери – це зовсім інший рівень. Це дорогі камери для тих користувачів, які прискіпливі до якості одержуваних знімків, однак вони не готові носити з собою величезну камеру. Бездзеркальні камери мають змінні об’єктиви, тому такого типу камери відмінно підійдуть для творчих знімків і фотографування різних за жанром сюжетів. Бездзеркальні камери відносно новий продукт, проте вже зараз їх використовують як для домашніх цілей, так і для професійних зйомок.

Дзеркальні камери – це вже рівень фотолюбителя. Незалежно від початкового рівня дзеркалку або більш просунутого ви купили, вибір дзеркалки – це вибір якості. Фотографії одержувані заркальными фотокамерами дуже гарні як по кольору, так і по іншим технічним параметрам. Проте найголовніший плюс дзеркалок – це здатність росту, як фотограф. Багатьох цей процес затягує. Люди починають освоювати ручні налаштування (витримка, діафрагма тощо), вивчати закони композиції (закони побудови кадру), купувати різні об’єктиви. Дзеркальні фотокамери – це цілий світ!

Вибір за вами!