Здрастуйте, шановні читачі сайту inetfishki.ru! Сьогодні ми з вами продовжимо розглядати тему гифок в Однокласниках. У попередніх статтях я писала про те, що таке гіфи і як додати діфку в Однокласники. Зараз давайте розберемося, як видалити непотрібні гифки з альбому, або, взагалі, видалити повністю альбом гіфи в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Видалити гіфи з фото в Однокласниках
  • 2 Видалити альбом гіфи в Однокласниках

Видалити гіфи з фото в Однокласниках

Якщо у вас в профілі є альбом з гифками, в який ви регулярно додавали цікаві анімації, давайте розглянемо, як можна його почистити і видалити ті, які вам не подобаються.

Зайдіть на свою сторінку в Однокласниках і натисніть в меню по кнопочці «Фото».

Знайдіть альбом, в який у вас збережені гифки, найчастіше він так і називається «Гіф», і клацніть по ньому мишкою.

З правого боку знайдіть посилання «Редагувати, змінювати порядок» та перейдіть по ній.

Для того щоб видалити деякі гіфи з альбому в Однокласниках, наведіть курсор миші на потрібний і натисніть на значок в правому нижньому кутку анімації. Таким чином, ви можете прибрати всі ті гифки, які вам більше не потрібні в альбомі.

Якщо ви видалили з Однокласників діфку, яку додавали на свою сторінку з комп’ютера через замітки, тоді є сенс видалити нотатку. Для цього клікніть вверху за відповідним пунктом меню. У списку, замість нотатки з гифкой, ви побачите напис, що вона віддалена і не є публічно доступною. Наведіть на неї курсор миші і натисніть на хрестик у правому верхньому куті.

Видалити альбом гіфи в Однокласниках

Якщо ж ви хочете повністю видалити альбом гіфи в Однокласниках, то зробити це зовсім не складно. Як вже було описано вище, перейдіть в меню «Фото» і клікніть по альбому в якому у вас збережені гифки.

Тепер у правому куті натисніть посилання «Редагувати, змінювати порядок».

Під рядком з назвою альбому ви побачите кнопку «Видалити альбом», клікніть по ній.

Підтвердіть видалення альбому з гифками.

Сподіваюся, у вас все вийшло, і ви видалили непотрібні гифки зі списку з фотографіями, які збережені на вашій сторінці. Видаліть також порожні замітки, а може і весь альбом з анімаціями, збережений у вашому профілі Однокласників.

А, може, і це буде Вам цікаво: