Сьогодні ми з вами трохи поговоримо про коментарях в соціальній мережі Instagram, а точніше, про їх видалення. Адже, якщо подивитися на коменти під фотографіями, то так відразу незрозуміло буде, як позбутися від небажаних.

Звісно ви повинні розуміти, що ви можете видалити тільки коментарі під своїми фотографії, тобто в своєму профілі. На своїй сторінці ви можете видаляти, як свої коментарі, так і чужі. А ось, якщо мова йде про чужому акаунті, то там у вас вийде видалити комметы, які залишили особисто ви, до інших то вам яке діло.

Зміст:

  • 1 Як видалити коментар в Инстаграме через комп’ютер і телефон.
  • 2 Як видалити коментар з телефону на Андроїд.

Як видалити коментар в Инстаграме через комп’ютер і телефон.

Даний спосіб дуже простий і полягає в тому, що ви заходьте на офіційний сайт Инстаграма, вводите там свій логін і пароль і шукайте потрібні коментарі.

Заходимо на https://www.instagram.com/ Вводимо логін і пароль. Потрапляємо в свій аккаунт. Натискаємо на значок чоловічка в правому верхньому куті. У нас завантажуються всі наші фотки, натискаємо на ту, під якою необхідно видалити коментар.

Біля потрібного коментаря натискаємо на хрестик, щоб видалити його.

Це універсальний спосіб, адже на сайт Инстаграма ви можете зайти, як з комп’ютера, так і з пристрою на Android або iOS. І не потрібно розбиратися в настройках кожного додатка.

Як видалити коментар з телефону на Андроїд.

У цьому пункті йтиметься вже про додаток Инстаграма, а не про офіційний сайт. Запускаємо його. Знаходимо фотку, під якою необхідно видалити коментар. Натискаємо на значок коментування під фотографією. (Дивимося на скріншот).

Виділяємо потрібний коментар і тиснемо на значок кошика в правому верхньому куті.

Після цього непотрібний вам комент віддалитися.

На цьому все, друзі, як бачите, нічого складного немає. Можете почитати статтю про те, як відповісти на коментар Инстаграме.

А, може, і це буде Вам цікаво: