Привіт, друзі! Я як-то для тіста створив новий акаунт у Инстаграме і додав туди парочку фотографій. Не встиг я це все доробити, як на мене відразу ж почали підписуватися незрозумілі користувачі. Виявилося, що це звичайні сторінки інтернет-магазинів, які впарюють свої товари або ж користувачі, які займаються МЛМ. Ні те ні інше особисто мені ніколи цікаво не було. Якщо мені потрібен якийсь магазин, то я сам його знайду, ну а з млмщиками у мене розмова взагалі короткий (вибачте, нічого особистого).

Так ось до чого я веду. Вам, напевно, як і мені, не потрібні такі передплатники, навіщо їм світити свої фото, свою якусь особисту життя і все інше. Краще їх з передплатників видалити. Про те, як це зробити, ми і поговоримо в даній статті.

Як відомо в списку передплатників відсутні кнопки «Видалити». Не придумали розробники Инстаграма таку функцію. Будемо самі її винаходити, раз так.

Все просто, відповідь на питання лежить на поверхні. Щоб видалити передплатника в Инстаграме його досить просто заблокувати і при бажанні розблокувати. «Блокування користувача в Инстаграме». Давайте цим і займемося.

Заходимо в список своїх передплатників:

Знаходимо того абонента, якого хочемо видалити і натискаємо на нього:

У правому верхньому куті натискаємо на меню у вигляді трьох вертикальних точок:

З випавшого меню вибираємо пункт «Заблокувати»:

Підтверджуємо свої дії.

Тепер достатньо просто вийти з Инстаграма і увійти в нього назад і людина зникне зі списку ваших передплатників. Якщо ви навіть разблокируете його, то він все одно більше не з’явиться в списку.

А, може, і це буде Вам цікаво: