Привіт, друзі! Продовжуємо вивчати питання видалення твітів. У минулій статті ми розібралися, як видалити окремий твіт засобами інтерфейсу твіттера. Сьогодні ж навчимося видаляти твіти вибірково або все відразу.

Засобами самого твіттера це зробити неможливо, тому нам все одно доведеться шукати який-небудь сервіс, за допомогою якого ми зможемо вирішити нашу проблему. Дуже багато в Інтернеті інформації про сервіс TwitWipe і багато рекомендують використовують саме його, але, на жаль, особисто у мене не вийшло там навіть залогуватися і я не один такий.

Відповідно, якщо у когось не виходить, то рекомендувати і описувати цей сервіс я не буду. Замість нього краще користуватися Delete Multiple Tweets, який розташовується за посиланням http://delete.twitlan.com/. Переходимо.

Зміст:

  • 1 Як видалити всі твіти
  • 2 Як видалити твіти частково

Як видалити всі твіти

Перш ніж почати виконувати якісь дії ви повинні залогуватися у своєму акаунті Твіттера. Далі переходимо на сайт Delete Multiple Tweets і тиснемо на кнопку «Sign in with your Twitter account»:

На наступному етапі авторізуємось і дозволяємо додатком використовувати ваш обліковий запис. Тиснемо на кнопку «Прийняти».

Мені пишуть, що додаток завантажила 9 твітів. Це все, більше у мене не було. Виділяємо всі твіти відразу. Для цього ставимо галочку біля пункту Select All the Tweets that are displayed:

Щоб видалити всі твіти тиснемо на кнопочку «Delete the Tweets Permanently»:

Якщо ви зараз зайдете в свій аккаунт, то в ньому ви не знайдете жодного запису.

Як видалити твіти частково

Виділяємо непотрібні твіти пташками і натискаємо на вже знайому нам кнопку «Delete the Tweets Permanently»

Тепер давайте перевіримо, чи дійсно у нас віддалилось те, що ми хотіли. Заходимо в свій аккаунт в твіттері і дивимося, що у мене було 9 твітів, а залишилося 5.

З цього випливає те, що сервіс робочий і абсолютно безкоштовний, що не може не радувати. Так що у нас все вийшло, на цьому статтю я буду закінчувати. Якщо ви знаєте ще цікаві сервіси для управління твітами, то відпишіться в коментарях.

А, може, і це буде Вам цікаво: