Здрастуйте друзі! Соціальна мережа Однокласники постійно розвивається, пропонуючи своїм користувачам все нові функції. У цій статті ми з вами поговоримо про групи, а точніше, про їх видалення.

Якщо ви зареєстровані в соціальній мережі відносно давно, і, заглянувши в список груп на своїй сторінці, задалися питанням: як би його почистити, то зробити це зовсім не складно. Видалити ви можете як групи, які вам більше не цікаві, так і ті, в яких перестали викладати нову інформацію. Якщо ж ви коли створили і намагалися самостійно розкрутити групу, але щось не склалося – ви також можете її видалити.

Зміст:

  • 1 Як закрити створену групу в Однокласниках
  • 2 Як видалити чужу групу в Однокласниках
  • 3 Як в Однокласниках вийти з групи
  • 4 Як видалити всі групи в Однокласниках відразу

Як закрити створену групу в Однокласниках

Якщо ви створювали власну групу в Однокласниках, але тепер вона для вас не актуальна і ви її не підтримуєте, тоді має сенс її видалити. Зайдіть на свою сторінку в соціальній мережі і в меню під ім’ям клікніть по кнопочці «Групи».

Далі в стовпці зліва в категорії «Мої групи» перейдіть по кнопочці «Модерирую». У вас з’явиться список груп, які ви створювали, і адміністратором яких ви є. Знайдіть і клацніть по ній мишкою.

В меню під головним фото групи натисніть на кнопочку «Інші дії» і виберіть «Видалити».

Відкриється невелике віконце, в якому потрібно підтвердити видалення групи, яку ви самі створили.

Якщо ви хочете видалити свою групу на Однокласниках, але при цьому в ній досить багато учасників, користувачі додають туди записи, підтримують обговорення, то ви можете просто призначити іншу людину модератором групи, щоб він її підтримував.

Для цього під головним фото натисніть на кнопочку «Налаштування». Потім перейдіть на вкладку «Адміністрація». Там ви побачите рядок «Додати модераторів», клікніть по ній.

Відкриється список учасників групи, знайдіть в ньому потрібну людину, наведіть на нього вказівник миші і виберіть пункт «Призначити модератором».

Якщо ж ви все-таки вирішили видалити створену групу в Однокласниках, то врахуйте, що будуть вилучені всі фотографії, обговорення, теми, статті, коментарі тощо. Також, після видалення відновити її ви вже не зможете.

Як видалити чужу групу в Однокласниках

Якщо вам просто не подобається певна група в Однокласниках, при цьому ви не є адміністратором, то видалити ви її не зможете. Але якщо в такій групі викладаються непристойні запису, пропагується насильство, то можна на неї поскаржитися.

Для цього перейдіть на сторінку групи і під головним фото клацніть на кнопку «Поскаржитися».

Далі вкажіть причину вашої скарги, зазначивши маркером потрібний пункт, і знову натисніть на кнопку «Поскаржитися». Адміністрація сайту зверне увагу на групу і, якщо вважатиме за потрібне, заблокує її.

Як в Однокласниках вийти з групи

Якщо у вас на сторінці багато різних груп, в які ви колись вступили, але зараз ви думаєте, як би їх видалити, тоді прочитайте статтю: як вийти з групи в Однокласниках. Думаю, там ви знайдете відповідь на своє питання.

Ну а якщо коротко. Зайдіть на сторінку тієї групи, з якою хочете вийти. Під головним фото ви побачите кнопочку «У групі», наведіть на неї курсор і натисніть «Вийти з групи».

Як видалити всі групи в Однокласниках відразу

Тим користувачам, які хочуть повністю очистити список груп на своїй сторінці, можу сказати, що у вас не вийде видалити всі групи відразу – на даний момент така функція розробниками не передбачена.

Тому, доведеться видаляти кожну окремо. Наберіться терпіння і вперед. Якщо у вас багато груп, розтягніть дану процедуру на кілька днів.

Сподіваюся, стаття допомогла вам, і ви без проблем видалили свою групу в Однокласниках або покинули ту, яка вам не цікава.

А, може, і це буде Вам цікаво: