Привіт, друзі! Соціальна мережа Однокласники використовується багатьма користувачами виключно для спілкування з друзями, родичами, новими цікавими людьми. Про те, як додати людини в друзі, ми вже говорили. На сайті також є стаття, в якій написано, що робити, щоб скасувати заявку на додавання в друзі.

Сьогодні розглянемо, як можна видалити друзів в Однокласниках. Необхідність зробити це, виникає з різних причин. Наприклад, ви додавали абсолютно незнайомих вам людей, і з ким-то так і не почали спілкування, з ким-то діалог просто не склався. Або ж ви хочете видалити людину, з якою посварилися.

Загалом, незалежно від причини, давайте розбиратися, як видалити користувача зі списку друзів в Однокласниках.

Зміст:

  • 1 Як видалити людини з друзів в Однокласниках
    • 1.1 Спосіб 1
    • 1.2 Спосіб 2
  • 2 Як видалити одного з Однокласників в мобільній версії

Як видалити людини з друзів в Однокласниках

Прибрати людину з друзів можна двома способами, і складного в цьому нічого немає. Відразу зауважу, видаляється обраний користувач без оповіщення. Тобто, коли ви приберете зі списку своїх друзів, він про це може і не дізнатися.

Спосіб 1

Відкрийте свою сторінку в Однокласниках і в меню під ім’ям клацніть на кнопку «Друзі».

Знайдіть у списку потрібну людину та клікніть по аватарці, щоб перейти на його сторінку.

Під головним фото профілю ви побачите невелике меню. Клікніть по кнопочці «Інші дії» і виберіть пункт «Припинити дружбу».

З’явиться віконце, що ви збираєтесь видалити вибраного людини зі списку друзів. Натисніть на кнопочку «Припинити».

Невеликий мінус використання такого способу в тому, що користувач, якого ви видалили, побачить вас на своїй сторіночці в меню «Гості», і може здогадатися, навіщо ви заходили. Якщо вам потрібно, щоб чоловік не знав про ваші наміри, переходимо до другого способу.

Спосіб 2

Для того щоб видалити одного в Однокласниках не заходячи на його сторінку, відкрийте список своїх друзів, як було описано вище. Знайдіть потрібну людину і наведіть на його фото курсор мишки. Відкриється невелике меню. Клікніть по пункту «Припинити дружбу».

Підтвердіть видалення вибраного людини з друзів. Після цього в Стрічці пропадуть всі події, пов’язані з ним.

Таким чином, можна видалити будь-якої людини, який знаходиться у вас в списку друзів. При цьому ніяке сповіщення йому не прийде, і він не побачить, що ви відвідали його сторінку.

Як видалити одного з Однокласників в мобільній версії

Якщо ви використовуєте мобільний додаток, тоді розберемося, як видалити друзів з Однокласників з телефону або на планшеті.

Відкрийте сторінку зі своїм профілем і в бічному меню виберіть пункт «Друзі».

Знайдіть людину, якого ви хочете видалити, і натисніть на його фото або імені.

Тепер натисніть на кнопочку із зображенням трьох вертикальних точок у правому верхньому куті.

Виберіть зі списку пункт «Видалити з друзів».

Підтвердіть свій вибір.

Якщо ж ви видалили людини з друзів, а він продовжує вам писати, залишати коментарі під фото, загалом, набридає, додайте його в “чорний список” в Однокласниках. Після цього, він не зможе заходити до вас на сторінку, відправляти повідомлення, дивитися фото та інше.

Тепер ви знаєте, як можна почистити список своїх друзів в Однокласниках, і видалити від туди тих, з ким ви більше не спілкуєтеся.

А, може, і це буде Вам цікаво: