Сьогодні ми поговоримо про те, як видалити видалені сторінки вконтакте. Ми навчимося легко і просто видаляти подібні сторінки і безсумнівно, ви погодитеся з тим, що це вкрай просто.

Соціальна мережа вконтакте є найбільш відвідуваних сайтів у Східній Європі та одним з найпопулярніших в світі. Не дивно, що практично в кожного молодого і не тільки жителя Росії, є сторінка вконтакті. Ми спілкуємося з друзями, слухаємо музику, дивимося фільми, ділимося новинами завдяки цьому сайту. На жаль, деколи наше перебування у вк можуть затьмарювати видалені сторінки вконтакте, які «муляють» нам очі і псують настрій. Відбувається це із-за того, що сторінка одного з ваших друзів виявляється видалена або заблокована.

Всіх нас пригнічують непоказні сірі аватари, які з’являються в списку наших друзів. На жаль, не всі знають як позбутися від віддалених сторінок вконтакте раз і назавжди. Також ви легко можете видалити сторінку в вк.

Для початку зрозуміємо, на які типи поділяються видалені сторінки вк.

  • Сторінка вк може бути видалена своїм господарем різними причинами (хтось може хотіти позбутися від хибної залежності і зберегти собі сотні годин життя, а комусь просто набридло)

  • Сторінка вконтакті може бути заморожена в автоматичному режимі за розсилку спаму чи іншу підозрілу активність. У даному випадку власник може легко розморозити свою сторінку, дотримуючись рекомендацій. Після цього необхідно змінити пароль від аккаунта, так як він міг бути зламаний.

  • Сторінка була вилучена безповоротно (наприклад, за порушення авторських прав). Таку сторінку вже не повернути.

Якщо ми перейдемо на вказані сторінки, ми побачимо що на перший погляд сторінку видалити неможливо і ваш список друзів так і буде переповнений знеособленими сірими аватарами. Однак вирішити цю проблему дуже просто. Для того, щоб видалити віддалену сторінку вконтакте, не потрібно переходити на цю сторінку. Необхідно знайти сторінку вашого друга в списку друзів.

Праворуч від його аватара ви побачите кілька різних дій, які можна зробити. Натискаєте «видалити з друзів» і проблема вирішена. Більше у вашому списку не буде сумною собачки чи інших сірих аватарів, мозолящих очі. Також ви можете легко завантажити музику вконтакте.

Отже, сьогодні ми навчилися видаляти видалені сторінки вконтакте. Дякую за увагу.