Видалити видалені сторінки вконтакте

Видалити видалені сторінки вконтакте

Сьогодні ми поговоримо про те, як видалити видалені сторінки вконтакте. Ми навчимося легко і просто видаляти подібні сторінки і безсумнівно, ви погодитеся з тим, що це вкрай просто.

Соціальна мережа вконтакте є найбільш відвідуваних сайтів у Східній Європі та одним з найпопулярніших в світі. Не дивно, що практично в кожного молодого і не тільки жителя Росії, є сторінка вконтакті. Ми спілкуємося з друзями, слухаємо музику, дивимося фільми, ділимося новинами завдяки цьому сайту. На жаль, деколи наше перебування у вк можуть затьмарювати видалені сторінки вконтакте, які «муляють» нам очі і псують настрій. Відбувається це із-за того, що сторінка одного з ваших друзів виявляється видалена або заблокована.

Всіх нас пригнічують непоказні сірі аватари, які з’являються в списку наших друзів. На жаль, не всі знають як позбутися від віддалених сторінок вконтакте раз і назавжди. Також ви легко можете видалити сторінку в вк.

Для початку зрозуміємо, на які типи поділяються видалені сторінки вк.

  • Сторінка вк може бути видалена своїм господарем різними причинами (хтось може хотіти позбутися від хибної залежності і зберегти собі сотні годин життя, а комусь просто набридло)

Видалити видалені сторінки вконтакте

  • Сторінка вконтакті може бути заморожена в автоматичному режимі за розсилку спаму чи іншу підозрілу активність. У даному випадку власник може легко розморозити свою сторінку, дотримуючись рекомендацій. Після цього необхідно змінити пароль від аккаунта, так як він міг бути зламаний.

Видалити видалені сторінки вконтакте

  • Сторінка була вилучена безповоротно (наприклад, за порушення авторських прав). Таку сторінку вже не повернути.

Видалити видалені сторінки вконтакте

Якщо ми перейдемо на вказані сторінки, ми побачимо що на перший погляд сторінку видалити неможливо і ваш список друзів так і буде переповнений знеособленими сірими аватарами. Однак вирішити цю проблему дуже просто. Для того, щоб видалити віддалену сторінку вконтакте, не потрібно переходити на цю сторінку. Необхідно знайти сторінку вашого друга в списку друзів.

Видалити видалені сторінки вконтакте

Праворуч від його аватара ви побачите кілька різних дій, які можна зробити. Натискаєте «видалити з друзів» і проблема вирішена. Більше у вашому списку не буде сумною собачки чи інших сірих аватарів, мозолящих очі. Також ви можете легко завантажити музику вконтакте.

Отже, сьогодні ми навчилися видаляти видалені сторінки вконтакте. Дякую за увагу.