Зовсім недавно ми робили огляд Кращих програм для віддаленого доступу до комп’ютера». Незважаючи на те, що ми дізналися про багатьох прекрасних програмах для віддаленого доступу до комп’ютера, є ще одна програма, яка не увійшла в огляд і про яку варто розповісти окремо. Це програма AeroAdmin. Її відрізняє відсутність будь-яких серйозних обмежень при роботі з безкоштовною версією програми, відсутність необхідності в установці і доброзичливий інтерфейс. Також є російська мова і підтримка всіх ОС Windiows, починаючи з Windows XP.

Віддалене управління комп’ютером — AeroAdmin

Користуватися програмою неймовірно просто качаєте файлик, запускаєте, підключаєтеся. Але наша стаття покликана допомогти розібратися з віддаленим доступом починаючим користувачам — бо трохи конкретики.

 

Отже, завантажуєте AeroAdmin з офіційного сайту. Запускаєте невеликий файл. У віконці «Ваш id» буде вказаний ваш унікальний id (також ви можете скористатися підключенням по ip, натиснувши на напис «ip» у цьому ж вікні).

На комп’ютері, з якого ми хочемо підключитись, вказуємо id або ip потрібного нам комп’ютера у вікні «ID/IP» клієнта; вибираємо режим роботи (режим роботи «Тільки перегляд» призначений для спостереження за віддаленим робочим столом — зробити ви нічого не зможете). Після того, як ви натиснете кнопку «Підключитися», на екрані комп’ютера, до якого ви підключаєтеся з’явиться повідомлення про підключення.

У цьому вікні ви можете налаштувати права для людини, який підключається до вас. За замовчуванням йому доступний перегляд екрану, управління мишею і клавіатурою, доступ до буферу обміну і файлів на комп’ютері. Після цього необхідно поставити галочку «Дозволити підключення до комп’ютера» і людина підключитися до вас.

 

Отже, які ж плюси програми AeroAdmin:

  • не вимагає установки, проста в освоєнні
  • сумісність з усіма ОС Windiows, починаючи з Windows XP
  • висока швидкість роботи, оптимізація зображення в залежності від швидкості з’єднання
  • Доступ до файлової системи, передача файлів, передача системних натискань клавіш, надсилання текстових повідомлень

Програма містить не так багато функцій в порівнянні з іншими програмами для віддаленого доступу, але підкуповує простотою і зручністю в роботі. Вона цілком підійде починаючому користувачеві. AeroAdmin безкоштовна не тільки для особистого, але і для комерційного використання (на оффсайте можна подивитися порівняння версій).

p.s В браузері Microsoft Edge можливо спрацьовування механізму SmartScreeen. Не хвилюйтеся, вірусів у програмі немає, що підтверджено VirusTotal. Помилкове спрацьовування=)

Сподіваюся, моя стаття допомогла вам віддалено підключитися до комп’ютера і вирішити виниклі проблеми.