1. Корисне
2. Програма Savefrom
3. Посилання на скачування доповнення
4. Особливості
5. Безкоштовні і платні (Vimeo plus) акаунти

Vimeo video (ru, російською — “вімео”) — це онлайн сервіс, надає безкоштовні та платні послуги видиохостинга, основною перевагою є можливість завантажувати відео ролики високої якості, від чого відеохостинг використовують не тільки прості користувачі, але і майбутні, молоді режисери. Сайт належить корпорації InterActiveCorp (IAC), основними конкурентами відео-сервісу є: YouTube і російська RuTube. Не зареєстровані користувачі на сайті можуть лише переглядати відео, додавати та коментувати відеозапису дозволено після проходження процедури реєстрації.

Сайту Vimeo російською немає! — сайт повністю англійською мовою.

Корисне для сайту: програма Savefrom і браузер Google Chrome

 • Скачати відео на Вімео можна за допомогою програми Savefrom;
 • Необхідно встановити спеціальне доповнення під аналогічною назвою — Savefrom помічник, для вашого браузера: для С?гоме, для Опери або для Mozilla;
 • Англомовний сайт без праці можна перекласти при використанні кращого браузера Google С?гоме (клікнути правою кнопкою миші і вибрати “Перевести на російську”) або Опери та Mizilla Firefox.

Програма Savefrom помічник

Помічник SaveFrom.net — це безкоштовна програма-сервіс для скачування з більшості великих Інтернет-ресурсів, таких як: YouTube, RapidShare, Vimeo, Hotmail, DepositFiles, Mail.ru і ряду інших.

Одним з найпростіших способів скачування відео є завантаження і установка спеціального доповнення.

Для установки розширення до браузеру потрібно завантажити його безкоштовно на офіційному російськомовному сайті Savefrom -> http://ru.savefrom.net/user.php. Або рядок для пошуку введіть -> скачати SaveFrom.net помічник для Опери (opera), Google Chrome (хром) або для Mozilla Firefox.

Вибравши додаток спеціально для использываемого вами браузера. Після чого під відео з’явитися посилання “Завантажити“.

Можна також завантажити файл на їх сайті, просто ввівши посилання на відео-файл у відповідне поле та виберіть потрібний формат.

Особливості відеохостингу Vimeo

В Vimeo відео прив’язане до соціальної мережі, спілкування і обговорення доступно в різних частинах сайту, ось чим Vimeo краще YouTube. В останньому відчуття соціальності майже немає, крім коментарів під відео файлом. Також можна поділитися вподобаним роликом в такі популярні соціальні мережі: бізнес мережа Linkedin, Facebook (со-засновник — Шон Паркер), MySpace платформа коротких повідомлень Twitter. Без особливих проблем можна вставити відео з Vimeo на свій власний сайт або блог. Для швидкого пошуку необхідного відео, записи розбиті по розділах, також як в YouTube та російською аналогу RuTube є тематичні групи і канали. Як скачати з Vimeo, з допомогою утиліти до браузерів і програми SaveFrom, докладно описано вище.

Користувальницькі акаунти поділяються на безкоштовні та платні (Vimeo plus).

Можливості безкоштовного аккаунта

 • Загальний допустимий розмір завантажених файлів — 500 Мб.
 • Створення каналів, альбомів і груп (Приклад: на сайті існує багато каналів з відео російською мовою, “Russian”).
 • Скачування відео з веб-хостингу.
 • Закачувати відео якості HD і розміщення його на своєму Інтернет-ресурсі.
 • Налаштування приватності.

Платна реєстрація облікового запису Vimeo Plus

 • Вартість платної реєстрації облікового запису “Вімео” становить 60 доларів на рік або $10 на один місяць.
 • Збільшено обсяг завантаження до 5 Гб. в тиждень.
 • При платному акаунті будуть відсутні рекламні блоки.
 • Необмежена кількість закачування відео HD, та ін можливості.

Висновок:

Якщо вам потрібно використовувати в мережі відео високої якості (HD) завантажувати, переглядати, тоді вам необхідно використовувати цей англомовний відеохостинг. Скачувати з допомогою доповнення Savefrom і встановлювати їх під свій браузер (Хром, Опера або mozilla) ви вже вмієте. Однак якщо немає такої необхідності можна використовувати більш зручні веб-платформи YouTube і RuTube, до того ж вони обидва російською мовою.