Відгук про систему TurboLiker

Доброго ранку, любі читачі! Хотів опублікувати цей пост ввечері, але обставини виявилися сильнішими моїх планів. Сьогодні розглянемо додаток TurboLiker. Також, як і LikesFm і Likest пропонується накрутка друзів, репостов, передплатників, лайків і опитувань.
На головній сторінці одразу стикаємося з великою кількістю інформації: статті про те навіщо накручувати різні параметри, як все в додатку безпечно та інші дані в подібному ключі. Внизу вказується символічна оплата 5 рублів за всі види послуг. Так, всього 5 рублів за 100 лайків, за 100 друзів, за 100 передплатників, за 100 коментарів, виходить для сервісу рівноцінні і друзі і коментарі і учасники спільнот. Мене дуже насторожує цей факт, а вас?

Авторизація в TurboLiker

TurboLiker пропонує два види авторизації — увійти через Вконтакте або вказати посилання на свою сторінку. Перший спосіб — вхід через сервіс uLogin.

Відгук про систему TurboLiker
Після введення логіна і пароля нічого не відбувається, ми залишаємося на тій же сторінці. Лише в адресному рядку з’являється id облікового запису. І найдивніше — після авторизації нічого не з’явилося: ні завдань, ніякої інформації. Робимо висновок, зайти цим способом у нас не вийде, він не працює.
Добре, спробуємо альтернативний вид авторизації.

Відгук про систему TurboLiker

Turboliker відразу пропонує поставити лайк, потім з’являється діалогове вікно.

Відгук про систему TurboLiker

Натискаємо «Закрити» або «Більше не показувати» і нарешті потрапляємо в систему.

Трохи про систему

Зліва розташовується меню навігації, в якому можна вибрати те, що ви хочете накрутити або те, на чому ви хочете заробити «сердечка» — місцеву валюту.
Також існує можливість покупки сердечок, тому що виконуючи завдання багато не заробиш. Мені вдалося отримати лише 5 сердечок за оцінку 5 фотографій користувачів та завдання з фотографіями закінчилися. Якщо виконувати все підряд, то можна заробити, чимало завдань в рубриках репост, групи — все у ваших руках. Ну а я на свої 5 сердечок не зможу накрутити і 1 лайк на фото, TurboLiker рекомендує при створенні завдання вказувати ціну 6 сердечок.
Ставлення бонусу за виконане завдання до оплати 1 лайка приблизно 1 до 6, іншими словами ви поставите 6 лайків, натомість отримаєте один. Не вигідно, наприклад у LikesFm те ж відношення приблизно 1 до 1,2 (фактично поставив лайк — отримав лайк).

Підіб’ємо підсумок — TurboLiker за винятком проблем з входом справляє враження цілком адекватної системи, але будьте обережні з накруткою. Якщо в планах купувати «сердечка», накручуйте не поспішаючи, щоб не отримати бан від Вконтакте.