Доброго ранку, любі читачі! Хотів опублікувати цей пост ввечері, але обставини виявилися сильнішими моїх планів. Сьогодні розглянемо додаток TurboLiker. Також, як і LikesFm і Likest пропонується накрутка друзів, репостов, передплатників, лайків і опитувань.
На головній сторінці одразу стикаємося з великою кількістю інформації: статті про те навіщо накручувати різні параметри, як все в додатку безпечно та інші дані в подібному ключі. Внизу вказується символічна оплата 5 рублів за всі види послуг. Так, всього 5 рублів за 100 лайків, за 100 друзів, за 100 передплатників, за 100 коментарів, виходить для сервісу рівноцінні і друзі і коментарі і учасники спільнот. Мене дуже насторожує цей факт, а вас?

Авторизація в TurboLiker

TurboLiker пропонує два види авторизації — увійти через Вконтакте або вказати посилання на свою сторінку. Перший спосіб — вхід через сервіс uLogin.


Після введення логіна і пароля нічого не відбувається, ми залишаємося на тій же сторінці. Лише в адресному рядку з’являється id облікового запису. І найдивніше — після авторизації нічого не з’явилося: ні завдань, ніякої інформації. Робимо висновок, зайти цим способом у нас не вийде, він не працює.
Добре, спробуємо альтернативний вид авторизації.

Turboliker відразу пропонує поставити лайк, потім з’являється діалогове вікно.

Натискаємо «Закрити» або «Більше не показувати» і нарешті потрапляємо в систему.

Трохи про систему

Зліва розташовується меню навігації, в якому можна вибрати те, що ви хочете накрутити або те, на чому ви хочете заробити «сердечка» — місцеву валюту.
Також існує можливість покупки сердечок, тому що виконуючи завдання багато не заробиш. Мені вдалося отримати лише 5 сердечок за оцінку 5 фотографій користувачів та завдання з фотографіями закінчилися. Якщо виконувати все підряд, то можна заробити, чимало завдань в рубриках репост, групи — все у ваших руках. Ну а я на свої 5 сердечок не зможу накрутити і 1 лайк на фото, TurboLiker рекомендує при створенні завдання вказувати ціну 6 сердечок.
Ставлення бонусу за виконане завдання до оплати 1 лайка приблизно 1 до 6, іншими словами ви поставите 6 лайків, натомість отримаєте один. Не вигідно, наприклад у LikesFm те ж відношення приблизно 1 до 1,2 (фактично поставив лайк — отримав лайк).

Підіб’ємо підсумок — TurboLiker за винятком проблем з входом справляє враження цілком адекватної системи, але будьте обережні з накруткою. Якщо в планах купувати «сердечка», накручуйте не поспішаючи, щоб не отримати бан від Вконтакте.