Відгуки про програму DLL Suite

Програма дозволяє підтримувати в актуальному стані весь набір необхідних динамічних бібліотек DLL в ос Windows. Завдяки вбудованому інструментарію, програма може автоматично завантажувати з мережі інтернет і встановлювати в систему відсутні і пошкоджені файли бібліотек. Крім цього, з допомогою DLL Suite можна відновлювати файли EXE та SYS, які були пошкоджені шкідливими програмами або апаратними збоями. Можливе виправлення помилок, як в ручному, так і автоматичному режимі.

Відгуки про програму DLL Suite

Ми наводимо деякі відгуки реальних користувачів програми, щоб ви зробили для себе висновок щодо необхідності придбання та встановлення цього програмного забезпечення.

Програма — шкідник. Псує Яндекс браузер, Hrome, в Opera не дозволяє оновлень. Знищив, перевстановив браузери — і все в порядку. Знайти б хорошу заміну…

Ну не знаю в кого як, а у мене DLL suite працює чудово. Виправлено знайдені помилки реєстру, Dll і після виправлення при повторному скануванні помилок не знаходить. До речі коли прога виправила помилки комп став працювати НАБАГАТО швидше.

Повне го*але, не встановлювати! Викачування грошей.

Повне го*але і розлучення на бабки!!! Ні в якому разі не качайте і не встановлюйте цю прогу лоховскую!!! Хоч мільйон разів натискай сканувати і виправити,вона кожен раз буде знаходити стільки ж помилок, як і в попередній раз!!!

Залікова прога, на ХР не исправлет файли, т. к. це дос файли і вважаються вже вірусними. Сім поправляє до оригінальної, т. к. в інеті тільки різані і биті складання. На хрюші краще не користуватися, вісь прийде в ступор з часом, т. к. їсть файли смерті або закінчення хрюші.

Навіть не знаю як її оцінити цю прогу. Я не фахівець, але здивувала така річ…Встановив windows 7 максимальну х64, чисту!(ну майже, крім активації зрозуміло), але без лівих додатків і менялок від видовсятников. Запив повністю дрова на все обладнання. Офіційні, останні. Все перевірив, все встало, все гарно. Далі роблю маневр.. дай думаю поставлю dll suite, на пробу, тільки виявив даний тип програм і стало цікаво що покаже прога на віндовсі з 0-им пробігом, але з усіма дровами. Встановлюю dll suite, запускаю аналіз і про чудеса) Програма показує 194 dll errors. Питання: Ці чудеса — ідеалістичне ставлення до світу самої програми або тільки встановлений віндовс вже сиплеться по бібліотеках?

Відгуки про програму DLL Suite

Скачав Trial версію, протягом 5 хвилин виправила 10 помилок та запропонувала купити повну версію: купив, заплативши 20€, працювала кілька годин (поки вистачало терпіння, закінчення роботи не дочекався)- помилок знайшла безліч, і дещо навіть виправила, однак більше скористатися програмою бажання не з’явилося (перевстановити Windows швидше). Через місяць після покупки програми з рахунку ще раз зняли 20€(фірма «Avangate Customer Service». Відіслав свої обурення, а у відповідь — тиша.

Це не програма — це гемор! етож треба так довго крутитися що можна за цей час ласти склеїти. що у фоновому режимі вертиться це добре, але ось що цікаво файли, які не вдалося виправити — неисправляет а докачати їх з сайту нехочет — гальмує і все! зате з легкістю відправляє на платний сайт звичайно можна і в неті пошукати, але кому охота? В’ячеслав — прога російською там взагалі мультиязык справ на верху.

Прога працює відмінно! Просто треба зрозуміти як. Завантажує і встановлює тільки DLL яких немає у вас в системі. Якщо пише «зачекайте» і стоїть, значить файл вже встановлений або закритий доступ до нього. Не чекайте. Натисніть кнопку «відміна», потім «назад», зніміть галку з верхнього файлу і натисніть «завантажити», і далі поїхали. І так до наступного гальма. Повторюємо таку послідовність натискання кнопок і зняття галок. Після завантаження пише «завершено». Зараз у мене 1948 помилок. Продовжую завантажувати DLL файли. Продовжую тиснути кнопки як написав. Завантаження йде нормально. Минуло 30 хв. Залишилося 1639 Виявлені проблеми. Продовжити чи можна це зробити пізніше. Як побажаєте.

Прога працює не дуже швидко, але якісно. Ресурси сильно не споживає, спокійно працює у фоновому режимі. Після першого сканування виявила понад 3000 помилок і виправила автоматично 30. Перед другим запуском у файлі DllSuite.ini обнулив всі значення, дата сканування, кількість виправлених значень, кількість помилок і т. д. проставив значення 0, виправляє по мірі приєднання до сервера оновлень.

Прога ваще незамінна в своїй роботі Виправляє… все.dll файли без додаткової реєстрації… Я з пробною версією виправив 180 помилок пов’язаних з .dll бібліотеками… Як користуватися незареєстрованої DLL Suite? Відповідь проста: 1.Завантажуєте DLL Suite. 2 запускаєте сканування. Прога сама встановлює і зберігає файли в потрібних папках. 3.Видаляємо прогу, залишаючи посилання в завантаженнях. 4.І так повторюємо поки проблем не залишиться. P. S. Якщо файл не встановився, робимо наступне: відкриваємо історію сканування і дивимося який шлях у даного файлу. Проходимо за повного шляху, відкриваємо папку, в якій знаходиться файл, відкриваємо властивості — безпека — додатково. Змінюємо дозвіл. при необхідності змінюємо користувача. Все, запускаємо DLL Suite і проблема вирішиться. Зареєстрована версія усуває проблеми і з розширеннями .exe