Відгуки про Viuly.io

У цій статті ми дізнаємося позитивні і негативні сторони цього проекту, а також думку та відгуки тих, хто вже випробував цю систему і у них є, що сказати. Viuly.io – це відеохостинг, який створює умови тристоронньої вигоди від перегляду відео на своєму майданчику. Принцип роботи сервісу дуже нагадує всім нам добре відомий сайт YouTube. На Viuly.io кожен може створити свій канал і викладати ролики, отримуючи прибуток за перегляди. Одним з відмінностей сервісу є можливість отримувати частку прибутку не тільки тим, хто створює відео, але і тим, хто дивиться рекламу, розміщену у відео.

Відгуки про Viuly.io

Плюси відеохостингу Viuly.io

Після аналізу відгуків про Viuly.io я прийшов до деяких висновків. До позитивних моментів можна віднести досить багато фішок сервісу. Для тих, хто знімає відеоролики є можливість монетизувати їх за допомогою опції оплати за доступ. Такої функції в YouTube немає, але ідея дуже хороша. Наприклад, на каналі публікується ролик, в якому відкриваються секрети заробітку від популярного бізнесмена, але для того, щоб отримати до них доступ, користувач повинен сплатити певну суму зі свого внутрішньосистемного рахунку. Є можливість для творців відеороликів зробити платний доступ до відео на певний період – тиждень, місяць.

Якщо ви маєте свій канал на YouTube, ви також можете продублювати його на Viuly.io, викладаючи ті ж ролики і тут. Є ще ряд плюсів:

 • Власник каналів отримує 65% за перегляд реклами, яка розміщена в його роликах. На YouTube значна частина коштів йде власникам, тобто компанії Google;
 • Можливість самостійно встановлювати розмір оплати за перегляд розміщених роликів;
 • При перегляді відео кожен користувач може за бажанням пожертвувати будь-яку суму власнику каналу;
 • Канал в цілому можна зробити платним.

Мінуси Viuly.io

Кожен сервіс має свої недоліки, не без них і Viuly.io.

 • Основним недоліком сервісу є його грошова одиниця, про це свідчить і безліч негативних відгуків про сервіс Viuly.io. Багато хто просто не розуміють, що таке криптовалюта і чи можна їй довіряти.
 • Для виведення своїх перших грошей, потрібно виконати кілька вимог. Наприклад, мінімальна сума для виведення становить 100 VIU. Для їх виведення необхідно досягти певного рейтингу і т. д.
 • Новий сервіс, тому технічна підтримка працює на низькому рівні, іноді відповіді на свої питання доводиться досить довго чекати.
 • Читайте також: Як заробляти на Viuly.io.

  Відгуки користувачів Viuly.io

  У мережі багато сервісів, де можна залишити свій відгук про різних ресурсах в Інтернеті. Вивчивши більшість з відгуків можна зробити висновки, що основна маса користувачів незадоволені роботою сервісу Viuly.io.

  Відгуки про Viuly.ioВідгук про Viuly.io

  Описані різні причини. Часто зустрічаються люди, яких, за їх словами, «забанив» адміністратор після того, як вони накопичили певну суму для виводу. Можливо це відбувається тому, що проект дійсно молодий і люди ще недостатньо розібралися в ньому зокрема з правилами проекту.

  Є відгуки користувачів, які незважаючи ні на що продовжують працювати з сервісом Viuly.io і навіть отримують свою першу прибуток у вигляді кріптовалюти.

  Відгуки про Viuly.ioВідгук про виведення коштів з Viuly.io

  Користувачі часто скаржаться, що адміністратор сервісу блокує акаунти з накручені рефералів, які не є активними в системі.

  Відгуки про Viuly.ioНегативний відгук про блокування

  За цим фактом багато хто висловлюються погано про Viuly.io, адже додаткові вимоги з боку сервісу до рефералам ніде не описані. Незадовільні відгуки про Viuly.io з боку користувачів стосуються і оплачуваних переглядів. Багато хто стверджує, що такі ролики трапляються вкрай рідко. Такі твердження можуть виявитися не зовсім об’єктивними. Популярність сервісу тільки починає рости і цілком можливо, що незабаром платформа зацікавить велику кількість рекламодавців і сервіс надасть нам можливість працювати з повною віддачею.