Відновлення облікового запису та пароля до неї в iCloud на айфоне необхідно для одержання повного доступу до пристрою. Обліковий запис айклауд дав користувачам apple продукції отримати доступ до своїх пристроїв і зберегти їх в безпеці. Кожен власник смартфону від Apple зобов’язаний мати такий аккаунт і захистити свій гаджет і всю інформацію на ньому.
У разі втрати пароль від облікового запису досить складна і трудомістка, тому якщо ви забули пароль, то спочатку спробуйте підібрати всілякі варіанти. Таким чином можливо ви підберете потрібний пароль від свого запису, але не факт.

1. Що робити в першу чергу?

Є кілька способів скинути пароль від свого запису в iCloud:
– Відправити на свою пошту лист з новим паролем;
– Відновити пароль за допомогою сервісу відновлення пароля облікового запису;
– Спробувати поміняти прошивку на телефоні. Тоді Вам потрібно буде реєструвати новий аккаунт айклауд, для входу в ОС смартфона.

2. Відновлюємо пароль поштою

Apple, після переходу на iOS 7.0 вдосконалила безпеку своїх пристроїв. Таким чином, кожен юзер телефону повинен зареєструвати свій особистий аккаунт в iCloud системі.

Якщо пристрій загубилося, то відстежити його місцезнаходження нескладно, так як телефон буде відображатися в ЛК користувача, айклауд. Найчастіше користувачі саме забувають свої дані, або їх не знають.

Пошта – є універсальний спосіб відновити доступ до свого профілю. Для відновлення паролю від цього облікового запису, можна використовувати пошту, яка була зазначена під час реєстрації, і наслідувати інструкції:
– Перейти по ссылке https://iforgot.apple.com/password/verify/appleid#!§ion=password – офіційний ресурс для скидання пароля.

– Після введення адреси пошти, система самостійно визначить існує такий E-mail адресу в системі Apple ID. Якщо така пошта дійсно існує, на неї буде відіслано лист.

– Увійдіть у свою пошту і відкрийте лист. Якщо в папки листів у Вас нічого немає, спробуйте перевірити побічні папки з листами «Спам» і «Соціальні мережі».

– Знайшли лист? Перейдіть по підтверджує листа, щоб потрапити на сторінку введення нового пароля. Необхідно ввести код доступу до профілю і підтвердити його кнопкою «ОК».

– Тепер Вам доступна можливість відновлення пароля на своєму акаунті від Iphone.

3. Сервіс відновлення даних

Apple створила спеціальний сервіс по вирішенню проблем і відновлення доступу до своїх особистих сторінках і даними. Цей сервіс підійде користувачам, які забули електронну пошту, введену на сторінці реєстрації.

Щоб звернутися в технічну підтримку користувач повинен надіслати заявку і відновити обліковий запис: http://www.apple.com/ru/support/.

Звертаючись зі своєю проблемою до оператору компанії, Вам необхідно максимально грамотно і точно надати всю інформацію і будь-які інші дані для відновлення телефону: номер, відповіді на запитання і іншу індивідуальну інформацію. Протягом певного часу оператор відповість Вам і уточнить деталі відновлення.

Вас можуть попросити довести свою особистість. Щоб зробити це, необхідно надіслати фото розвороту паспорта і свого фото поруч з коробкою від iPhone, так щоб його серійний номер був добре видно.

4. Інші способи відновити доступ до iCloud

Може допомогти повний скидання даних Вашого телефону. За допомогою такої функції, смартфон може бути переведений на заводські налаштування, його прив’язку можливо буде видалити. Але після перезавантаження і чищення телефону, він буде повністю порожнім, без якої-небудь інформації на ньому.

Вся накопичена інформація буде видалена.

Як скинути iPhone:
– Входимо в налаштування телефону (значок шестерні);

– Переходимо в налаштуваннях в спеціальну вкладку «скидання»;

– Скидання параметрів призведе налаштування мобільного пристрою на заводські налаштування, цей спосіб скине дані протягом деякого часу. Для повного видалення ідентифікації, виберете пункт скидання «Стерти контент і всі користувальницькі налаштування пристрою».

Вхід в телефон без iCloud
Можна, але робити це доведеться в програмі ITunes. Крім акаунтів iCloud, користувачеві доступна ідентифікація особистості на iTunes. Так можна частково відновити доступ до свого телефону.

Але після цього, Вам все одно потрібно буде відновити пароль від Айклауда через пошту.